Oyuncu Kadrosu

Kefaret Meltem Kimdir? Ahmet’in Sevgilisi

Kefaret Meltem kimdir, Fox Tv ekranlarının merakla beklenen dizisi Kefaret dizisinde Ahmet’in sevgilisi olarak izleyeceğimiz Meltem kimdir, Meltem’in gerçek adı ne sorularının yanıtları sizlerle!

Fox Tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur’un olduğu Kefaret dizisinde Meltem, Ahmet’in sevgilisidir.kefaret meltem resmi

İstanbul Maltepe doğumlu. Beyaz eşyacı ve küçük bir tefeci olan bir babanın ve mahalle terzisi bir annenin kızı olarak doğdu. Meltem çok güzeldi. Her zaman güzelliği ile dikkat çekti.

Meltem zehir gibi zekiydi, dersleri çok iyiydi hem çok sosyal hem de başarılı bir kızdı. Zeki ile evlendi, Zeki’nin kazandığı bol paradan memnundu ancak artık onu yanına yakıştırmıyordu.

Yakın arkadaş olduğu Zeynep’in eşi olan Ahmet’i beğeniyor onun hayallerindeki erkek olduğunu düşünüyordu. 

Zeynep ile mutlu bir evlilikleri varken Ahmet, Meltem’e aşık olur ve yuvasını paramparça eder. Zeynep bu durumu sonradan öğrenince zor anlar yaşar. 

Kefaret Meltem Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Özge Özacar Kefaret Meltem rolüne hayat vermektedir. Güzelliğiyle dikkat çeken oyuncu son olarak “Sevgili Geçmiş” dizisinde rol almıştır. ozge ozacar resmi

20 Kasım 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 164 cm boyunda, 54 kg ağırlığındadır. Akrep burcu olan Özacar, Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunudur. Üniversiteden derece ile mezun olan Özacar kariyerine oyunculuk ile devam etmiştir.

Staj yaparken tanıştığı Eda Ezgi onun yeteneğini keşfedip onun ekranlara gelmesini sağlamıştır. “Hayat Yolunda” adlı dizi ile ilk kez kamera karşısına geçen oyuncu, “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisiyle kariyerine devam etmiştir. 

Ardından TRT 1 dizisi “Lise Devriyesi” dizisinde Meltem rolüne hayat vermiştir. “Hababam Sınıfı Yeniden” sinema filmiyle sinema sektörüne de merhaba diyen oyuncu “Sevgili Geçmiş” dizisinde rol almıştır.

Kefaret dizisi Meltem rolüne hayat verecek olan Özge Özacar, Icon Talent Management oyuncusudur.

Özge Özacar Dizileri ve Filmleri (Kefaret Meltem)

  • Kefaret (Meltem) – 2020
  • Hababam Sınıfı Yeniden (Didem) – 2019
  • Sevgili Geçmiş (Azra) – 2019
  • Meryem (Naz) – 2017 / 2018
  • Lise Devriyesi (Meltem) – 2017
  • Tatlı Küçük Yalancılar (Müge) – 2015
  • Hayat Yolunda (Suzan) – 2014

Kefaret Meltem Hamile Mi?

Meltem hamiledir ve bu nedenle Ahmet’ten ayrılmamak için herkese iyi davranır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu