Oyuncu Kadrosu

Kefaret Münevver Kimdir? Gerçek Adı

Kefaret Münevver kimdir, Kefaret Münevver gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularınızın yanıtlarını sizler için hazırladık.

Fox Tv ekranlarında 22 Kasım Pazar günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Kefaret dizisinde Münevver:

İzmit doğumlu. İzmit’in büyük hayalleri olan küçük Münü’sü Münevver Demir büyürken annesi tarafından itilip kakılmış, küçük yaştan itibaren yoksul işçi ailesinin ev işleri ve kardeşinin bakımı ile ilgilenmiş, 8 yaşında iken kucağına verilen küçük Sinan’a kendi oyuncak bebeği gibi bakmış, Babaannesi akıllı kadındı, oğlunun ve gelinin ölümünden sonra fabrikadan aldığı tazminatı Seyrantepe’de küçük bir gecekonduya yatırmış üzerini borçlanmış, çalışmış didinmiş çocukların başının üzerine derme çatma da olsa bir çatı bırakmıştı.

kefaret munevver resmiKefaret dizisinde Münevver rolüyle izleyeceğimiz oyuncu ise bakın kim çıktı!

Kefaret Münevver Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Ayşegül Cengiz Kefaret Münevver rolüne hayat vermektedir. 10 Aralık 1974 tarihinde Alanya’da dünyaya gelmiştir. aysegul cengiz resmi

Yay burcu olan oyuncu aslında Tıp Fakültesi mezunudur. Doktor olan Ayşegül Cengiz oyunculuk ile kariyerine devam etmektedir. Pek çok tiyatro oyununda yer alan oyuncu, yönetmen kişiliğiyle de tanınmaktadır.

Mehmet Akman ile evli olan oyuncu 160 cm boyunda, 52 kg ağırlığındadır. 2004 yılında Aile Hekimliği yapmış olan Cengiz, Şahika Tekand’ın Studio Oyuncuları’nda eğitim aldı.

Ayşegül Cengiz Dizileri ve Filmleri (Kefaret Münevver)

  • Kefaret (Münevver) – 2020
  • Yarım Kalan Aşklar – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu