Kim Kimdir

Kefaret Remzi Kimdir? Arzu’nun Abisi

Kefaret Remzi kimdir, Kefaret Remzi gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, nereli sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Fox Tv ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Kefaret dizisinde Remzi, Arzu’nun abisidir. Elif’i kaçıran Remzi, vicdan azabı çekip Elif’i karşısına alır ve annesinin kim olduğunu anlatır.kefaret remzi resmi

Elif duyduklarına inanamazken yaşadığı duygu seli nedeniyle nasıl davranacağını şaşırır.

Kefaret Remzi Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Enis Yıldız Kefaret Remzi rolüne hayat vermektedir. “Diriliş Ertuğrul” dizisinde lefke Tekfuruna hayat vermiş olan oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.enis yildiz resmi

 Ocak 1972 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen Enis Yıldız, oğlak burcudur. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesinde tamamlayan Enis Yıldız, ilk kez kamera karşısına 2005 yılında geçmiştir.

Dikkatleri üzerine çekmesi 2006 yılında yayınlanan “Köprü” isimli dizide “Levent” karakteriyle olmuştur.

İlk sinema deneyimi ise 2009 yılında yayınlanan “Acı Aşk” isimli sinema filminde önemli karakterlerden biri olan bölüm başkanı karakterine hayat vermiştir.

2014 yılında yayınlanan “Payraz Karayel” isimli dizide “Avukat Necdet” karakterini canlandırması ile fenomen olmuştur. 2016 yılında “Cesur Yürek” isimli dizide oynamış olan oyuncu başrolünde Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı “Diriliş Ertuğrul” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Lefke Tekfuruna hayat veren oyuncu, Kefaret dizisinde dizisinin önemli karakterlerinden bir tanesi olan Remzi karakterine hayat vermektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu