Kim Kimdir

Kefaret Şeref Kimdir? Meltem’in Dayısı

Kefaret Şeref kimdir, Kefaret Şeref gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Pazar günü Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kefaret dizisinde Şeref, Remzi’nin adamıdır. Tıpkı Remzi gibi mafya tipli bir adamdır.kefaret seref resmi

Remzi’nin hatrına deyip Ahmet’i kaçırtır. Ahmet tam Can’ı almak için gidecekken kaçırılınca Can zor durumda kalır. Ahmet ise neden kaçırıldığını dahi anlamaz. İşin sonunda Meltem çıkar. Meltem, Şeref’in dayısı olduğunu, Doğan Caner ve Zafer’in amcaoğlu olduğunu söyler.

Şeref bu tanışma faslının ardından duyduk ki Meltem’i başta metres tutmuşsun sonra boşanmışsın ama kızımızla evlenmemişsin diye hesap sorar. Ardından bu kızı sahipsiz sanma bak ardında biz varız der. Şeref’den korkan Ahmet, Meltem ile evleneceğim diye söz verirken Meltem bu durumdan çok memnundur.

Kefaret Şeref Gerçek Adı Dizileri

 

Mustafa Uzunyılmaz Kefaret dizisinde Şeref karakterine hayat vermektedir. 1960 senesinde Trabzon’da dünyaya gelen ünlü oyuncu İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.mustafa uzunyilmaz resmi

Daha önce Böyle Bitmesin, İncir Reçeli, Patron Mutlu Son İstiyor, Zaman Makinesi 1973, Bir Varmış Bir Yokmuş adlı yapımlarda yer alan oyuncunun en çok tanındığı dizi Geniş Aile olmuştur.

“Tutsak” dizisinde Sadullah rolüne hayat vermiş olan usta oyuncu Kefaret dizisinde Remzi’nin adamı Şeref karakteriyle ekranlara gelmektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu