Oyuncu Kadrosu

Kefaret Zeynep Kimdir? Fedakar Bir Anne

Kefaret Zeynep kimdir, Kefaret Zeynep gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı diyenler bu yazımızı sakın kaçırmayın!

Fox Tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan Kefaret dizisinde Zeynep, dizinin ana karakterlerinden biridir. kefaret zeynep resmi

Bursa’da subay bir baba ile öğretmen bir annenin kızı olarak doğmuştur. Anne ve baba İzmir Karşıyaka kökenlidir, Zeynep ailesinden kontrol ve düzen alışkanlığını almış ve kuracağı yeni ailesinde de bu alışkanlığını sürdürecektir.

İlerleyen yıllarda Zeynep’in hayatına Ahmet girer. Kırsal yaşamdan ve doğa sporlarından hoşlanan Zeynep ve Ahmet Şile’de güzel bir yaşam kurarlar. Zeynep çocuklarının bakımı için zaman zaman ara verdiği müzik öğretmenliğine döner.

Büyük bir sevgi ile ailesi ile ilgilenir, çevresi ile iyi ilişkiler dostluklar kurar ve titiz ve düzenli bir ev yaşamının bütün yükünü üstlenir. Sonrasında gelişen olaylarla Zeynep’in hayatı altüst olacaktır, ona umut veren ellerden biri ise Sinan polis olacaktır.

Özel bir ortaokulda müzik öğretmenliği yapmaktadır, iki evladı vardır.

Kefaret Zeynep Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Nurgül Yeşilçay Kefaret Zeynep rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak “Gülperi” dizisinde Gülperi rolüyle herkesi etkileyen güzel oyuncu Kefaret dizisinde de başrolde yer almaktadır.

26 Mart 1976 tarihinde dünyaya gelen oyuncunun burcu koçtur. 1,60 boyunda olan oyuncu İzmir’de dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. “İkinci Bahar” dizisiyle kamera karşısına geçen oyuncu, bu dizide “Gülsüm” karakteri ile dikkat çekmeyi başarmıştır.nurgul yesilcay resmi

Ardından “Asmalı Konak” adlı dizide Bahar karakteri ile yıldızı parlamış ve geniş kitleler tarafından beğeni almıştır. 2015 yılında “Paramparça” adlı dizide rol almış olan oyuncu daha önce “90-60-90”, “Şellale”, “Mumya Firarda”, “Reyting Hamdi”, “Anlat İstanbul”, “Eğreti Gelin”, “Melekler Adası”, “Belalı Baldız” adlı yapımlarda yer almıştır.nurgul yesilcay kimdir resmi

“Ezo Gelin” adlı dizide de başrolde oynayan oyuncu Ezo karakteri ile hafızalara kazınmıştır.

“Adem’in Trenleri”, “Yaşamın kıyısında”, “Vicdan”, “7 Kocalı Hürmüz”, “Aşk ve Ceza”, “Çınar Ağacı”, “Sensiz Olmaz”, “Sultan”, “İşler Güçler”, “Bebek İşi”, “Aşk Kırmızı”, “Galip Derviş”, “Cinayet”, “Gece”, “Pek Yakında” adlı yapımlarda rol almış olan oyuncu “Muhteşem Yüzyıl:Kösem” adlı dizide Kösem Sultan’ı canlandırmıştır.

Son olarak “Gülperi” dizisinde başrolde yer almış ve Gülperi adında fedakar bir anneye hayat vermiştir.

Kefaret Zeynep Ahmet İle Barışacak Mı?

Zeynep yıllarca evladını bulmak için çabalamıştır. Ahmet ise onu hep yalnız bırakan kişi olmuştur. Ahmet ile konuşmasına konuşur Zeynep ama Ahmet ile eski günlere geri dönme niyeti hiç yoktur.

https://www.youtube.com/watch?v=3jr3qSZm8MU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu