Oyuncu

Kemal Burak Alper Kimdir? Arıza Dizisi Fikret

Kemal Burak Alper kimdir, nereli, hangi dizide ve filmde rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Show Tv ekranlarının yeni dizisi olan Tims&B Yapım imzalı Arıza dizisi Fikret rolüyle ekranlara gelecek olan başarılı oyuncu Kemal Burak Alper hakkında merak edilenler yazımızda sizleri bekliyor!

Burak’ın bir numaralı adamı olan ve Burak’ın tüm pis işlerini yapan Alper kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Burak Ali Rıza’nın kendisini dövdüğü video internette yayılmasında sonra Ali Rıza2nın en mutlu gününde adamları ile birlikte düğünü basmıştır. Adamlarının başında da Alper var. İşte o video

Arıza dizisi Burak’ın adamı Alper Burak’ın en güvendiği adamıdır. Onun kendisine ihanet etmeyeceğini çok iyi bildiği için göz hiç bir zaman arkada kalmasa da Ali rıza2nın kendilerini kepaze etmesinin sorumlusu olarka Alper’i göstermektedir.

Kemal Burak Alper Hayatı Yaşı Dizileri Filmleri

1988 yılında dünyaya gelen başarılı isim Kemal Burak Alper, “Yola Çıkmak” adlı sinema filmiyle ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Bu filmde Kemal karakterine hayat vermiştir.

Blu Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Behzat Ç. : Bir Ankara Polisiyesi” dizisinde Mahir rolüyle hafızalara yer eden Kemal Burak Alper, Antalya doğumludur.kemal burak alper resmi

Çukurova Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu, “Güvercin”, “Berzah: Cin Alemi”, “Nasipse Adayız”, “Sirayet” adlı yapımlarda rol almıştır.

Yeni sezonda Show Tv ekranlarının merakla beklenen kadrosunda Tolga Sarıtaş ve ayça Ayşin Turan gibi isimlerin yer aldığı Tims& B yapımı “Arıza” dizisiyle kariyerine devam edecek olan oyuncu dizide Fikret karakterine hayat verecektir.

Kemal Burak Alper Dizileri ve Filmleri (Arıza Dizisi Fikret)

  • Arıza (Fikret) – 2020
  • Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi (Mahir) – 2019
  • Nasipse Adayız – 2018
  • Güvercin (Yusuf) – 2018
  • Sirayet – 2017
  • Mehmet Salih (Cıllaz) – 2016
  • Berzah: Cin Alemi – 2016
  • Yola Çıkmak (Kemal) – 2014

Kemal Burak Alper Boyu Kilosu (Arıza Dizisi Fikret)

180 cm boyunda ve 72 kg ağırlığındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu