Magazin

Kerem Bursin Karantina Günlerini Anlattı!

Ülkemizin zor günler yaşadığı şu günlerde ünlüler de karantina günlerini nasıl geçirdiklerini sevenleriyle paylaşıyor. Bu ünlülerden biri de Kerem Bursin oldu. Karantina günlerini nasıl geçirdiğini anlatan Kerem Bursin çamaşır yıkadığını söyledi.

Çin’in Wohan kentinden başlayıp tüm dünyayı adeta esiri haline getiren Covid -19 ülkemizde de pekçok şnsanın ölümüne neden oldu.  Ülkemizde yeni önlemlerin alınmasıyla en az kayıp ile bu sıkıntının üstesinden gelmeye çabaladığımız şu günlerde ünlüler de kendilerini evlerine kapattılar. Bu süreçte Kerem Bursin de evde olduğunu dile getirirken coronavirüs nedeniyle geçirdiği süreci şu sözlerle dile getirdi:

Karantinada 21’inci günüm. Geçen çamaşırlarımı yıkadım. Üniversiteden beri yıkıyorum. Kurutma makinesi o kadar sıkıntılı ki, bütün tişörtlerim ve pantolonlarım daraldı.

Kendisiyle yapılan röportajda bu sözleri ile dikkat çeken Kerem Bursin kimdir hemen hatırlayalım:

Yakında “Sen Çal Kapımı” adlı dizide rol almaya hazırlanan Kerem Bursin, “Muhteşem İkili” dizisinde MKC karakteriyle büyük beğeni aldı.kerem bursin resmi

Başarılı oyuncu 1987 doğumlu. İstanbul’da dünyaya gelen Bursin, oyunculuk üzerine eğitimini ise Amerika’da almıştır. Müzik konusunda ilgili olan oyuncu henüz lisede öğrenci iken yakın arkadaşlarıyla bir araya gelip bir müzik grubu kurmuşlardır. Teksas’ta konser vermiş olan bu grubun bir üyesi olan Bursin, Boston’da bulunan Emerson Koleji mezunudur. Buradan mezun olduktan sonra yapımcı Roger Corman’ın dikkatini çekmeyi başarmış ve oyunculuk yapması için teklifte bulunmuştur.kerem bursin resmi

Bunun üzerine eğitim almaya karar veren Bursin hemen Los Angeles’a taşınmış ve eğitim almaya başlamıştır. Kuzeni evleneceği için Bursin’i İstanbul’a davet etmiş.

İstanbul’a düğüne gelen oyuncu Gaye Sökmen ile de bu düğünde tanışmış. Gaye Sökmen Ajans’a kayıt olan Bursin daha sonra Türkiye’ye yerleşmiştir.

İlk olarak 2013 senesinde “Güneşi Beklerken” adlı dizide Kerem rolüyle seyirciyle buluşan başarılı oyuncu daha sonra “Ulan İstanbul” dizisinde rol almıştır. “Unutursam Fısılda” adlı sinema filminin ardından “Şeref Meselesi” dizisinin Yiğit’i olarak karşımıza çıkmıştır.

“Bu Şehir Arkadan Gelecek” dizisinde Ali ile dikkatleri üzerine çeken Bursin “Can Feda” adlı filmde rol almıştır. Blu Tv’nin sevilen dizisi “Yaşayamayanlar” dizisinde Dimitry’e hayat veren oyuncu “İyi Oyun” adlı filmde de Rüzgar karakterine hayat vermiştir. 32 yaşında olan oyuncu, 179 cm boyunda ve 71 kg ağırlığındadır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu