Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Kiara Ölecek Mi? 27 Nisan Ah Kalbim 319. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 319. bölüm özeti öncesinde geçtiğimiz bölümde en çok sorduğumuz soru olan Abhi ölecek mi sorusuna bu bölümde cevap alacağız. Ancak hiç beklemediğimiz olaylar zinciri sonrasında Kiara’nın başı belada olacak. Ah Kalbim 27 Nisan özeti siz değerli takipçilerimizle. 

Pragya Abhi’ye seni seviyorum derken Abhi de gözlerini az da olsa açıp seni seviyorum deyip bayılır. Pragya ağlayarak kızımız var hatta onu tanıyorsun, sana süpermen diyor diye ağlar. Pragya kıyafetiyle Abhi’nin dumandan daha fazla etkilenmemesi için ağzını kapatır.ah kalbim 27 nisan özeti resmi Kurtarma ekibi geldiğinde Pragya ve Abhi elele çıkarılır. Tanu hemen onları ayırır. Abhi uyandığında Pragya’yı sorunca Tanu bozulup dışarı çıkar. Aliya ise olanlardan dolayı Tanu’ya çok kızgındır.

Abhi konuşmaları hatırlayıp hayal mi gördüm diye düşünürken Pragya da acaba söylediklerimi duydu mu diye düşünür.

Bir sonraki gün Abhi, kızını göndermek istemeyen Mitali’ye ben yanında olacağım deyince Mitali mecburen kabul eder. Pragya da Tarun’a eşlik edecektir.

Ah Kalbim 27 Nisan Cumartesi Özeti – Kiara Ağır Yaralı

Pragya ve Abhi restorantta yeniden karşılaşır. Neha ve Tarun bir masada Abhi ve Pragya bir diğer masada oturur. Abhi boğulmak üzereyken söylediklerini tekrar söylemesini ister. Pragya ne diye anlamamazlıktan gelince beni sevdiğini der.

Pragya ben seni hiç sevdiğimi söylemedim der. Abhi üzülür. Hesabı ödeyip kalkmaya niyetlenirler. Abhi şifresini unutunca Pragya şifreyi girer. Abhi şok olur. Pragya’nın söylediği şey Kiara’nın sözleriyle aynı olunca Abhi Kiara’dan bahseder ve seni onunla tanıştırmak istiyorum deyiverir. Pragya şaşırır ve etrafına bakınmaya başlar. 

Abhi Kiara’yı alıp Pragya’nın yanına getirmek üzere çıkar. Ancak Kiara parka gitmek konusunda duygu sömürüsü yapınca Abhi onları parka götürür. Kiara parktaki yolun kenarında Nikhil’i görüp hatırlar ve Abhi’ye haber vermeyi düşünür.ah kalbim 319. bölüm özeti resmiAbhi ise Pragya ile konuşmaktadır. Nikhil bu sırada Kiara’yı kaçırır. Kiara süpermen diye bağırınca Abhi onu fark eder ama Nikhil onu zorla arabaya bindirir. 

Kiara araba durmak zorunda kalınca pencereden kaçar. Nikhil bilerek ona çarpar. Kiara ağır yaralıdır. Hemen bir arabaya binerler ve hastaneye giderler. Yolda Pragya da durumu öğrenir ve hastaneye gider. Nikhil ise Tanu’nun karşısına çıkar.

Evdeki herkes onu görünce şok olur. Mitali Abhi’yi aldatıyor musun diye sorgular. Dadi Nikhil’i eve almak istemez ama Tanu odasına alır. Nikhil senin yüzünden bir adamı öldürdüm, başıma belayı açtın şimdi de telefonlarımı açmıyorsun diye fırça çeker.

Tüm bu itirafları Mitali kapıdan dinler. Kiara’ya da çarptığını yanında Abhi olduğunu söyler. Mitali iyice şok olur. Aliya ise onu kapı dinlerken yakalar ve gönderir. Mitali duyduklarını söyleyip söylememe arasında kararsızdır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

67 Yorum

  1. ahkalbimde kiara nikhille birlikte uçurumdan düşüyor ve abhi herzamanki gibi pragyayı suçluyor bebekleri paylaşıp ayrılıyorlar aradan 20 yıl atlama oluyor artık yaşlılar çok saçmalamışlar

  2. Yok artik ne diyosun
    Gerçekdende böylemi oluyor dewami. Güzel konu bulmujaklarsa tadiyla bitirmeleri en iyisi. Pragyanin karakterini sevdigimden dolayi takip ediyorum ama böyle olursa izleme istegim kalmijak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu