Oyuncu Kadrosu

Çocukluk Ayşegül Kimdir? Dizinin Melek Kalplisi

Çocukluk Ayşegül Kimdir? Fox Tv dizisi Çocukluk’de çocukları Ali Kaan Çocuk Evi’ne götüren güleryüzlü Ayşegül rolüne bakın kim hayat veriyor!

MedYapım imzalı Fox Tv dizisi Çocukluk dizisinde Ayşegül, çocukların en güvendiği isim. Annesi, babası tarafından terk edilmiş çocukları emniyetten teslim alıp Ali Kaan Çocuk Evi’nde götüren Ayşegül çocukların zorlandığı anlarda da en büyük destekçisi olur. Peki Çocukluk Ayşegül gerçek adı ne, hangi dizide izledik bu güzel oyuncuyu, işte yanıtı!

Çocukluk Ayşegül Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Burcu Özberk Çocukluk Ayşegül karakterine hayat veren oyuncudur. Son olarak “Afilli Aşk” dizisinde başrolde yer alan ve Ayşe rolüyle tam not alan oyuncu Ayşegül rolüyle de Çocukluk dizisinin seviln karakteri olacak.

1989 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen güzel oyuncu son olarak yine Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Güneşin Kızları” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Nazlı karakteri ile dikkat çeken Özberk, “Halka” dizisinde başrol oyuncularından olan Hande Erçel’in yakın arkadaşıdır. Hatta Hande Erçel’in ablasının düğününde nikah şahidi oldu. burcu özberk resmi

“Muhteşem Yüzyıl” dizisi ile ilk kez dizi sektörüne adım atan Burcu Özberk dizide Huricihan Sultan rolüyle beğeni kazanmıştır. Güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Afili Aşk dizisinde Ayşe Yılmaz rolüne hayat verecek olan güzel oyuncu, 2016 yılında “Şahane Damat” dizisinde Melike karakterini canlandırmıştır. afilli aşk ayşe kim burcu özberk resmi

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Aslan Ailem” dizisinde başrolde oynamış olan Burcu Özberk, bu dizide Burcu karakterine hayat vermiştir. Burcu Özberk deyince tabiki hemen aklımıza gelmesi gereken film serisi “Badem Şekeri” .

“Badem Şekeri 1” ve “Badem Şekeri 2” de rol alan güzel oyuncu köyde yaşayan, akıllı ve güzel bir genç kız olan Ayşe karakteri ile komedi dizilerindeki oyunculuğu ile takdir topladı.

Hatta bu film dizi olsa reytingleri salllar tarzında yorumlarla ne kadar iyi bir iş çıkardıklarını kanıtlamış oldular. Güzel oyuncu son olarak “Direniş Karatay” filminde Türkan rolünü canlandırmıştır.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu