Oyuncu Kadrosu

Çocukluk Mahir Kimdir? Çocuk Evi Sahibi

Çocukluk Mahir Kimdir, Çocukluk Mahir gerçek adı ne, Çocukluk Mahir hangi dizide oynadı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

MedYapım’ın yeni dizisi Çocukluk dizisinde Mahir Boztepe, Ali Kaan Çocuk Evi’nin sahibidir. Çocukların bakımlarıyla ilgilenen, okuldan alan Mahir asabi halleriyle dikkat çekse de yeri geldiğinde onların saçını toplar, doğum günlerini kutlar.

Onlara her ne kadar kızsa da onlara verdiği değeri de hissettiren Mahir’in ilerleyen bölümlerdeki hikayesi bizleri duygulandıracak bir hikaye olarak bizlerle olacak.

Çocukluk Mahir Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Erdal Beşikçioğlu Çocukluk dizisi Mahir rolüyle ekranlara gelmektedir. 5 Ocak 1970 tarihinde Ankara’da hayata gözlerini açan Erdal Beşikçioğlu, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

İlk kez kamera karşısına 2004 yılında “Kasırga İnsanları” isimli dizide “Yunus” karakteriyle geçmiştir. İlk sinema deneyimi ise “Barda” isimli sinema filminde “Nasır” karakteriyledir.

Erdal Beşikçioğlu yeni dizisi Kimsesizler Resmi
Erdal Beşikçioğlu yeni dizisi Çocukluk Resmi

Popüler bir oyuncu olması 2008 yılında “Vali” isimli sinema filmi iledir. Bu filmde ana karakter olan Vali Faruk Yazıcı karakterine hayat vermesi ile hem ülke çapında hem de dünyada tanınan bir oyuncu oldu.

Erdal Beşikçioğlu (Behzat Ç. Oyuncuları)

(2010-2013) yılları arasında “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” isimli dizide oyunculuğunun zirvesini yaşamış olan oyuncu “Çocukluk” dizisinde Mahir Boztepe rolüyle ekranlara gelmektedir. Bu dizi için imaj değişikliği yapan oyuncu herkesten tam not almakta.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu