Oyuncu Kadrosu

Çocukluk Mavi Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Fox Tv ekranlarının yeni dizilerinden biri olan MedYapım imzalı Çocukluk herkesin merakla beklediği bir dizi oldu. Dizide adını sıkça duyacağımız Mavi hakkında merak edilenleri, Çocukluk Mavi kimdir diyenleri aydınlatacak yazımız sizlerle!

MedYapım imzalı Çocukluk dizisinde Ali Kaan Çocuk Evinde yaşayan miniklerden biri de Mavi. Mavi aslında onun kullandığı isim çünkü oradaki minikler kendi isimlerini kullanmıyorlar.kimsesizler mavi kimdir resmi

Neşeli, bir o kadar da zeki olan Mavi rolüyle izleyeceğimiz çocuk oyuncu aslında hepimizin tanıdığı bir oyuncu! Bakı kimmiş Çocukluk Mavi!

Çocukluk Mavi Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Beren Gökyıldız Çocukluk Mavi rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak “Mucize Doktor” dizisinde Betüş rolüyle ekrandakileri gözyaşlarına boğan başarılı oyuncu, Eylül 2009 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. Başak burcudur.kimsesizler mavi resmi

Beren Gökyıldız, 2014 yılında “Kocamın Ailesi” adlı dizide “Pelin” karakterini canlandırarak bu sektöre adım atmıştır. Yaşının küçük olmasından ve başarılı oyunculuk sergilemesinden dolayı “Güldüy Güldüy Show” ekibine katılmıştır. 

Bu televizyon programında harika işler çıkaran Beren Gökyıldız “Anne” dizisinde canlandırdığı Melek karakteri ile hafızalara kazındı. Bu dizideki oyunculuğu ile ödül alan Beren Gökyıldız’ın ilk sinema filmi deneyimi ise 2016 yılında “Boşu Bir Yerde” adlı sinema filmidir. Bu filmde “Elmas” karakterini canlandırarak sinema sektörüne de adım atmış oldu.

“Bal Kaymak” adlı filmde de Bade karakterini canlandırmıştır. TV8 dizisinde yayınlanmış olan “Kızım” dizisinde baş rolde yer alan oyuncu, dizide Öykü adlı bir kız çocuğuna hayat vermiştir. Başarılı oyuncu “Bizim Hikaye” dizisinde Ayşe rolüne hayat vermiştir. Yeni sezonda ise Çocukluk Mavi rolüyle ekranlarda olacaktır. 

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu