Dizi Haberi

Kırgın Çiçekler 9 Ekim’de Neler Olacak? İşte Detaylar

Sadri beyin yeğeni ejder Meralin Sadri beyin torunu olmadığını anlayınca Meral soluğu suç ortağı olan zehra ablasının yanında alır. Zehra sanki hiç bir şey bilmiyormuş ve her şeyi kendi planlamamis gibi davranarak merali kaderin yerine geçmekle suçlar ve polise vermekle tehdit eder.

Kırgın Çiçekler 9 Ekim Özeti

Songül fabrikada çalışırken güney annesinin de ısrarı ile eski arkadaşları ile gezmeye çıkar ve bu durum Songül un biraz canını sıkar.
meral zehra ablasindan da istediği desteği bulamayınca kadere gidip her şeyi anlatmakta çözüm bulur.
Serkan hastaneden çıkar ilaç masrafları falan Nazan in maddi anlamdaki sıkıntılarını bir kat daha arttırır.
Zehra Meralin Sadri beyin torunu olmadığı ortaya çıkacak diye artık kadere yanaşmaya başlar ve bu durum kaderi suphelendirir.
meral tam kadere her şeyi anlatacağı sırada Sadri bey dna sonucunun pozitif çıktığını ve artik kesin olarak torunu olduğunu söyler ve kaderin gönlünü alır.

Kırgın çiçekler 9 Ekim Resmi 4

cemre de kadere giderek ondan 5 binlira ister ve sebebini sormamasini ister. cemre kaderden aldığı parayı Nazan Hanıma Serkan in tedavisi için kullanması için verir. maddi anlamda çok sıkıntıda olan Nazan Hanım bu paraya çok sevinir.
güneyin eve geç ve sarhoş bir halde gelmesi Songül ü çıldırtır. hem güney hem de Songül bu tartışmada kendini haklı görür. aynı zamanda Songül güneyin gezdiği arkadasi evrenin kız mı erkek mi olduğunu merak eder. kader de güneyin telefonundan evreni arayarak kim olduğunu öğrenir ama bu duruma hem güney hem Songül sinirlenirkaderin dna sonucunun pozitif çıktığını öğrenen zehra meral e yanaşmaya çalışır. ancak meral ona eskisi gibi güvenmez ve davranmaz. Zehra ise onu olan biteni herkese anlatmakla tehdit eder Meralin başı hem zehra hem de gerçeği ortaya çıkarmaya çalışan ejder ile derttedir.

Kırgın çiçekler 9 Ekim Resmi

Büşra’nın arkadaşının anne babası kavga ederken eve gelen büşra ve eylül hoş olmayan bir durumla karşılaşır. adam hem büşra hem de eylülü rehin alır ve karısını öldürmekle tehdit eder. Büşra’nın arkadaşı koşarak feride hanımdan yardım ister. eylül tehdit altında telefonu ile kaderi arar. ortamdaki konuşmalardan şüphelenen kader ve Songül de feride hanımı arayıp durumu öğrenerek olay yerine gelirler. arkadaşları Serkan in hastalığının ciddiyetini bilmiyorlar onun durumundan şüphelenmektedirler. eylülün arkadaşı kimse feride hanımların yanındaki daireye taşınma kararı alir.

Kırgın çiçekler 9 Ekim Resmi 2

cemrenin metalden 5 binlira gibi para aldığını duyan arkadaşları bunun sebebini öğrenmeye çalışır ve merak ederler. üniversite yurt baş vurularak açıklanır ve kızların hiç birine yurt çıkmaz ve Neriman hanımdan yurtta kalmak için izin isterler o da geçen seneki gibi sıkıntı çıkarmazsaniz kalabilirsiniz der. ejder ve macide geçmişte bir aşk macerası yaşamışlardır. ejder ve macideyi öpüşürken gören Sadri bey ikisini de evden kovar ve hastalanır

Kırgın çiçekler 9 Ekim Resmi 3

Kırgın Çiçekler 9 Ekimde yayınlanacak olan bölümde ; Meralin başı hem ejder hem de zehra dan dolayı dertten kurtulmayacaga benziyor. Sadri beye ne oldu yoksa ölecek mi peki Sadri bey ölmese de beynine pihti atmasiyla felc kalinca Macide ve ejder merali o evde barindirmayacak gibi gözüküyor. Songül ve güneyin arası da açılacak ve olaylar her ikisini de üzecekkomser ve eylül arasındaki yakinlasmalar artacaga benziyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu