Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Kamyon İlker Kimdir? Menekşe’nin Sevgilisi

Kırmızı Kamyon İlker kimdir, Kırmızı Kamyon İlker gerçek adı nedir, hangi dizide oynadı sorularının yanıtlarını bulabileceğiniz yazımız sizlerle!

Türkiye’nin itfaiyecilerin hayatını konu alan ilk dizisi olan Kırmızı Kamyon dizisinde İlker, ekibin çalışkanlarından biridir. Hayatının odak noktasında annesi, işi ve Menekşe vardır. kirmizi kamyon ilker resmiMenekşe’ye evlenme teklif eden İlker bakalım nasıl bir sınavdan geçecek izleyip göreceğiz.

Kırmızı Kamyon İlker Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Burak Berkay Akgül Kırmızı Kamyon dizisinde İlker karakterine hayat vermektedir. Son olarak Kapodokya’da çekimleri gerçekleştirilen “Maria ile Mustafa” dizisinde Rüzgar karakterine oyuncu yeni sezonda Kırmızı Kamyon oyuncu kadrosunda.burak berkay akgul kimdir resmi

Renda Güner oyuncularından biri olan oyuncu 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Kumral saçları ve ela gözleri ile dikkat çeken oyuncu, Akademiz 35, 5 Sanat Evi’nde Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi almıştır.maria ile mustafa ruzgar resmi

Maria ile Mustafa dizisi ile oyunculuğa adım atan oyuncu seyirciden tam not almayı başarmıştır. Dizide Rüzgar rolüne hayat vermiş olan oyuncu, “Aytaç Sucuk”, “Casper”, “Metro” reklam filmlerinde rol almıştır.

Burak Berkay Akgül  Boyu

1.80 m boyundadır.

Burak Berkay Akgül  Yaşı

23 yaşındadır.

Burak Berkay Akgül  Dizileri

  • Maria ile Mustafa (Rüzgar) – 2020
  • Kırmızı Kamyon (İlker) – 2021

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu