Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Kamyon Yonca Kimdir? Hangi Dizide Oynadı?

Kırmızı Kamyon Yonca kimdir, Kırmızı Kamyon Yonca gerçek adı ne, Kırmızı Kamyon Yonca kaç yaşında, Kırmızı Kamyon Yonca dizileri yazımızda sizleri bekliyor.

10. Ev’in yapımcılığını üstlendiği itfaiyecilerin hayatlarını, acılarını, aşklarını, sevinçlerini konu alan Kırmızı Kamyon dizisi konusu itibariyle herkesin merak ettiği dizilerden biri. Diğer dizilerden içerik olarak da ayrılan bir dizi olan Kırmızı Kamyon dizisinde başrolde Görkem Sevindik’in rol alacağı önceden duyurulmuştu.

Kadın başrol oyuncusu ise merak konusuydu. Nihayet beklenen haber geldi Kırmızı Kamyon kadın başrol oyuncusu belli oldu. Kırmızı Kamyon Yonca rolüyle izleyeceğimiz güzel oyuncu bakın hangi dizide de başrolde oynamış!

Kırmızı Kamyon Yonca Gerçek Adı Dizileri

Nilay Deniz Kırmızı Kamyon Yonca rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak “Çatı Katı Aşk” dizisinde Yasemin rolüyle başrolde yer alan oyuncu yeni sezonda Kırmızı Kamyon dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almaktadır.

Başarılı oyuncu, Mayıs 1993 doğumludur. Aydın’da dünyaya gelmiş olan oyuncu, “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide konuk oyuncu olarak dizi sektörüne merhaba demiştir. “Hayata Beş Kala” dizisinin ardından “Mor Menekşeler” adlı dizide Cevriye karakterine hayat vermiştir.

nilay deniz resmi

“20 Dakika” dizisi ile kariyerine devam eden oyuncu bu dizinin ardından “Güneşi Beklerken” adlı dizide canlandırdığı Begüm karakteriyle beğeni almayı başarmıştır.nilay deniz kimdir resmi

Hemen ardından “Ah Neriman” dizisinde Zeynep rolüne, “Aşk Yeniden” dizisinde ise Selin rolüne hayat vermiş olan oyuncu Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Ateşböceği” adlı dizide başrolde yer almıştır. Bu dizide Aslı rolüyle popüler olan Deniz, ayrıca “Dayan Yüreğim” dizisinde Seray karakteriyle de beğeni almayı başarmıştır. 

“Kalk Gidelim” dizisinde Nehir karakterine hayat vermiş olan güzel oyuncu “Çatı Katı Aşk” dizisinin ardından Kırmızı Kamyon dizisinde de başrolde yer alacaktır. Kırmızı Kamyon Yonca karakterine hayat verecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu