Fragman

Kırmızı Oda 1. Bölüm İzle (Tek Parça İzle)

TV 8 ekranlarında 11 Eylül Cuma günü başlayan Kırmızı Oda İlk Bölüm

Kırmızı Oda 1. Bölüm İzle

11 Eylül Cuma günü ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkan yeni dizi kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İlk bölümde Meliha kızının gözünün önünde kendisini asmaktan son anda vaz geçmesi, kızı Esma annesi Meliha’yı doktora getirmesi ile hikaye başlayacak.

=> Kırmızı Oda 2. Bölüm İzle lütfen tıklayınız.

Meliha’nın kardeşleri ile yaşadığı babasını gözler önünde nasıl kaybettiğini tek tek anlatacağı bölüm olacak. Doktor hanım da Meliha’yı çözme konusunda oldukça zor anlat yaşayacak. Doktorun kendi yaşamında hiç bir şeyi değiştiremeyeceğini düşünen Meliha doktor hanıma karşı açılmak istemese de zamanla tüm yaşantısını gözler önüne serecek.

Kırmızı Oda 1. bölüm izle

Daha önce bu diziyi izlemediğini varsayarak ilk bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kırmızı Oda 1. Bölüm İzleyebilmeniz için yayıncı kanalın paylaşmış olduğu videoyu ekledik.

Meliha dışında Mehmet ve Nesrin’in önce harika daha sonra eziyete dönen ilişkisi ele alınacak. Doktor hanıma bilerek geç gelen Nesrin, kocasının ne kadar panik ve paranoyak olduğunu doktora da kanıtlamak isteyecek. Daha fazla detay vermeden mutlaka ama mutlaka Kırmızı Oda ilk bölümü full izleyin.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu