Fragman

Kırmızı Oda 2. Bölüm İzle (Tek Parça Full İzle)

Kırmızı Oda 11 Eylül ikinci Bölüm Tek Parça 2. bölümü izleyin

Kırmızı Oda 2. bölüm izle. Tek parça izleyin. İkinci bölümde neler olacak? Meliha düzelecek mi? Hepsi ve daha fazlası yazımızın devamında sizleri bekliyor.

4 Eylül 2020 tarihinde başlayan TV8’in sevilen dizisinde ikinci bölüm yine ana konu Meliha’nın hikayesi olacak. Meliha artık doktor hanıma güvenmiş ve dertlerini paylaşmaya başlayacak. Doktor hanıma gelenler Meliha’nın Mevlit okuduğunu duyunca donup kalacaklar.

Kırmızı Oda 2. Bölüm İzle

Onca acıya rağmen ayakta kalmaya çalışan Meliha yine geçmişine bizlere götürecek. Ablasının ve annesinin yaşadıklarını anlatacak. 10. bölümde ise Meliha beyin kanaması geçirip ölecek. Üvey oğlu Necdet ile 10 gün ara ile ölecekler. Tabi bu bölüm 6 Kasım 2020 Cuma günü yayınlanacak olan 10. bölümde gelecek.

Bir diğer konu ise ilk bölümde bankacı eşi ile sıkıntı yaşayan Mehmet bey bu defa tek başına gelecek. Ani öfke nöbetleri nedeniyle hem kendisine hem eşine hem de çocuklarına zarar veren Mehmet’in yavaş yavaş düzelme eğilimini göreceğiz.

Kırmızı Oda 2. bölüm izle resmi

Bu hafta yani Kırmızı oda 11 Eylül Cuma günü yayınlanan bölümde yeni bir karakter dahil olacak. Hukuk Fakültesi birincisi Alya’nın hikayesi bizleri adeta şok edecek. Doktor hanımı ilk başta oldukça zorlasa da doktor hanım Alya’nın da derdine derman olmayı başaracak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu