Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Ahmet’in Annesi Dikkat Çekti!

Kırmızı Oda Ahmet’in Annesi kimdir, Kırmızı Oda Ahmet’in Annesi gerçek adı ne, hangi dizide oynadı, işte merak edilen tüm bu soruların yanıtları sizlerle!

Cuma günü deyince ilk akla gelen dizisi olan TV8 dizisi Kırmızı Oda dizisinde Ahmet karakteri bu haftaya damga vurdu.

Eşini aldatmanın ağırlığı altında ezilen, eşinin kanser olduğunu öğrenmesiyle bu yük daha da ağırlaşan Ahmet karakterinin flashback sahneleri de Ahmet’in hikayesi kadar etkileyici idi. Bu sahnelerde Ahmet’in anne ve babasının Ahmet üzerindeki etkisini de hep birlikte izleyeceğiz.

Kırmızı Oda Ahmet’in Annesi Gerçek Adı Dizileri

Demet Ergün Kırmızı Oda dizisinde Emre Kınay’ın canlandırdığı Ahmet karakterinin annesi rolüyle seyirciyle buluştu. Güzelliğiyle olduğu kadar oyunculuğuyla da dikkat çeken Demet Ergün Mu Menajerlik oyuncusudur.kirmizi oda ahmetin annesi resmi

1987 yılında Tokat’ta dünyaya gelen başarılı oyuncu, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncusu olan Demet Ergün, Tiyatroonline En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü almıştır.demet ergun resmi

Ayrıca “Düdüklüde Kıymalı Bamya” tiyatro oyunundaki başarısıyla Üstün Akmen Yılın Umut veren Kadın Oyuncusu olan oyuncu daha önce TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Payitaht Abdülhamid” dizisinde rol almıştır. Yer aldığı bir diğer dizi ise Tolgahan Sayışman’ın başrolünde yer aldığı “Şampiyon” dizisidir.

Demet Ergün Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Ahmet’in Annesi)

  • Kırmızı Oda (Ahmet’in Annesi) – 2020
  • Şampiyon – 2019
  • Payitaht Abdülhamid – 2018

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu