Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Ahmet’in Babası Bakın Kim!

Kırmızı Oda Ahmet’in Babası rolüyle ekranlara gelen oyuncu bakın kim! Oyunculuk budur dedirten oyuncu hakkında merak edilenler sizlerle!

OGM Pictures yapımcılığını üstlendiği TV8 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda dizisinde eşini aldatan, eşi kanser olan ve sonrasında Doktor Piraye’ye gelen Ahmet karakteri bu haftaya damga vurdu. Ahmet’in geçmişine dönülen sahnelerde Ahmet’in babası da dikkat çekti. İşte Kırmızı Oda Ahmet’in Babası rolüyle izlediğimiz oyuncu!

Kırmızı Oda Ahmet’in Babası Gerçek Adı Dizileri

Tolga Yeter Kırmızı Oda Ahmet’in Babası rolüyle seyirciden tam not aldı. Mu Menajerlik oyuncusu olan Tolga Yeter hem oyuncu hem yönetmen hem de öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. mucize doktor fatih kimdir resmi

4 Nisan 1978 tarihinde Gümüşhane’de dünyaya gelen başarılı oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. Usta oyuncu ayrıca Şehir Tiyatrosu oyuncusudur.

tolga yeter resmi

Son olarak Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi “Mucize Doktor” dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan ve Fatih adlı bir hastaya hayat veren oyuncu, daha önce “Payitaht Abdülhamid” dizisinde zaptiye nazırı Şefik Paşa rolüne hayat vermiştir.

Başarılı oyuncu “Arka Sokaklar”, “Bir Yalnızlık Şarkısı”, “Veda – Atatürk”, “Gişe Memuru”, “Hayat Bilgisi”, “Gülbeyaz”, “Dadı”, “Tatlı Hayat” ve “Baba Evi” yapımlarında da rol almıştır.

Tolga Yeter Dizileri (Kırmızı Oda Ahmet’in Babası)

  • Keşanlı Ali Destanı
  • Hayat Bilgisi
  • Payitaht Abdülhamid
  • Mucize Doktor
  • Kırmızı oda

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu