Kim Kimdir

Kırmızı Oda Akın Kimdir? Doktor Hanımın Şoförü

Kırmızı Oda Akın kimdir, Kırmızı Oda Akın gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

TV 8 ekranlarının fenomen dizisi Kırmızı Oda dizisinde Akın, Doktor Hanımın şoförüdür.kirmizi oda akin resmi

Beyfendi duruşuyla örnek teşkil eden Akın, klinikte ihtiyaç duyulduğunda danışanları da evlerine bırakır. Peki Kırmızı Oda Akın rolüyle izlediğimiz başarılı oyuncu kimdir? İşte oyuncu hakkında detaylar!

Kırmızı Oda Akın Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Yılmaz Ceylan Kırmızı Oda Akın rolüne hayat vermektedir. Levent Ünalan Talent oyuncusu olan Ceylan, 29 Aralık 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir.yilmaz ceylan resmi

İsmek’te Uygulamalı Tiyatro eğitimi almıştır. Eflatun Sanat, Eyüp Belediyesi Drama eğitimi ile oyunculuk konusunda kendisini yetiştirmiştir.

İstanbul doğumlu olan Ceylan, 178 cm boyunda 90 kg ağırlığındadır. Daha önce Karamel Yapım imzalı günlük dizi “Adını Sen Koy” ile dikkat çeken Yılmaz Ceylan bu dizide Komiser Murat rolüyle herkes tarafından tanınır hale gelmiştir.

“Kod Adı Reaksiyon” adlı sinema filminde rol alan oyuncu, “Abluka” filminde de rol almıştır. Son olarak “Payitaht Abdülhamid” dizisinde rol alan oyuncu Kırmızı Oda dizisinde Doktor Hanımın şoförü Akın rolüyle ekranlardadır.

Yılmaz Ceylan Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Akın)

  • Kırmızı Oda (Akın) – 2020
  • Payitaht Abdülhamid – 2019
  • İncir Ağacı (Şefik) – 2019
  • Diriliş Ertuğrul – 2018
  • No:309 – 2017

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu