Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Alya’nın Annesi Bakın Kim!

Kırmızı Oda Alya’nın Annesi kimdir, Kırmızı Oda Alya’nın Annesi gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı diyenler bu yazıyı sakın kaçırmayın!

TV8 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda dizisinde Alya’nın flashback sahnelerinde annesi herkesin merak ettiği kişi oldu.

Alya’ya yokmuş gibi davranan, sürekli dalgın halleriyle dikkat çeken Alya’nın annesi eşi hapisten çıkınca çok mutlu olur. Kayınvalidesi Alya’nın annesi erkek evlat vermedi diye onu dışlamıştır. Alya’nın annesi ise tüm acısını suçsuz günahsız evladından Alya’dan çıkarmış, ona yok gibi davranmıştır.

Kırmızı Oda Alya’nın Annesi Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Cemre Melis Çınar Kırmızı Oda Alya’nın Annesi rolüyle ekranlardadır. Act Management oyuncusu olan güzel oyuncu, 13 Mayıs 1991 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir.kirmizi oda alya annesi resmi 2

Marmara Üniversitesi Televizyon Bölümü mezunu olan oyuncu, dans konusunda da eğitim almıştır. “Arka Sokaklar”, “Hazine”, “Kaçak gelinler”, “Cenaze İşleri”, “Bir Umut Yeter” adlı yapımlarda rol alan oyuncu Kırmızı Oda dizisinde Alya karakterine hayat veren Melisa Sözen’in flashback sahnelerinde annesi olarak ekranlara gelmektedir. kirmizi oda alya annesi resmi

“Yaralı Kuşlar” adlı dizide de rol almış olan “Elif” dizisinde Arzu karakterine hayat vermiştir.

Cemre Melis Çınar Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Alya’nın Annesi)

  • Kırmızı Oda – 2020
  • Yaralı Kuşlar (Melis) – 2019
  • İçimdeki Hazine (Sema) – 2018
  • Yeni Dalga – 2018
  • Cenaze İşleri – 2017
  • Elif (Arzu) – 2014 / 2015

 

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu