Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Alya’nın Babası Gerçek Adı Dizileri

Kırmızı Oda Alya’nın Babası kimdir dizide sıkça soruların başında yer aldı. İşte Kırmızı Oda Alya’nın Babası ve Kırmızı Oda Alya’nın Babasının gerçek adı bilgileri!

Cuma gününün sevilen dizisi Kırmızı Oda dizisinde Alya’nın babası, Alya doğduğunda hapse girmiştir. Uzun yıllar sonra hapisten çıktığında konakta bir bayram havası esmiştir. Çeşit çeşit yemekler, tatlılar hazırlanmış ve beklenen misafir yani Alya’nın babası gelmiştir.kirmizi oda alya babasi resmi

Herkese hediyeler veren Alya’nın babası kızına da kırmızı renkte uğurböcekli bir toka hediye etmiştir. İlk taktığında Alya’nın canı yansa da babası ona dokunduğu için şendir. İlk defa biri onu bir birey olarak görmüştür ama bu da uzun sürmez.

Kırmızı Oda Alya’nın Babası Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Doğu Alpan Kırmızı Oda Alya’nın Babası rolüyle ekranlara gelmektedir. 1983 yılında dünyaya gelen oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.dogu alpan resmi

“Kalp Atışı” dizisinde Cihan karakterine hayat veren başarılı oyuncu, “Kurt Seyit ve Şura” dizisinde Vladimir rolüyle seyirciden tam not almıştır.

“Bizim Okul”, “Barda”, “Zehirli Sarmaşık” gibi yapımlarda rol alan oyuncu Kırmızı Oda Alya’nın babasına hayat vermektedir.

Doğu Alpan Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Alya’nın Babası)

  • Kırmızı Oda – 2020
  • Kalp Atışı (Cihan) – 2017
  • Kurt Seyit ve Şura (Vladimir) – 2014
  • Bizim Okul – 2013
  • Sen Kimsin? – 2012
  • Zehirli sarmaşık (Hakan) – 2011
  • Barda (Nail) – 2007

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

4 Yorum

  1. yemin ediyorum bütün dünya erkeklerini bu adama değişebilirim hem tatlı hem çok yakışıklı.
    düştüm…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu