Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Alya’nın Çocukluğunu Canlandıran Oyuncu

Kırmızı Oda Alya’nın Çocukluğunu Canlandıran Oyuncu merak edilenler arasına girdi. Peki Kırmızı Oda Alya’nın Çocukluğunu Canlandıran Oyuncu kim? İşte merak edilenlerin yanıtları!

Binnur Kaya’nın Doktor Hanım karakterine hayat verdiği Kırmızı Oda dizisinde Alya’nın flasback sahnelerinde çocukluğu herkesin yüreğini sızlattı. Annesinin erkek evladının ölmesinin ardından dünyaya gelen Alya, ne annesi ne de ailesi tarafından kabul edilmemiştir.nazli irmak tanriverdi resmi

Varlığını görmeyen bir anne, baskıcı bir babaanne, hapiste bir baba…Kendi kabuğuna çekilen Alya, babasının hapisten çıkmasıyla bir umudu olsa da babasının bir süre sonra diğerleri gibi davranmasıyla yeniden zor bir sürece girmiştir.

Kendini kitapları okuyarak rahatlatan Alya, büyüdüğünde bunun meyvelerini almış ve Hukuk Fakültesi birincisi olmuştur.

Kırmızı Oda Alya’nın Çocukluğunu Canlandıran Oyuncu Gerçek Adı

Nazlı Irmak Tanrıverdi Kırmızı Oda Alya’nın Çocukluğunu Canlandıran Oyuncudur. Sevinç Meltem Cast Ajansı oyuncusu olan Nazlı Irmak’ın ilk rol aldığı dizi Kırmızı Oda dizisidir. kirmizi oda alyanin cocuklugu kimdir resmiBağlı olduğu ajans olan sevinç Meltem Cast Ajansı oyuncunun başarısını şu sözlerle kutladı:

Yetenekli ve tatlı minik oyuncumuz Nazlı Irmak, TV 8’de yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Alya karakterinin çocukluğunu canlandırmaktadır. Nazlı Irmak’ın ilk işi. Başarılarının devamını dileriz.

Bizler de dizicenter.net ailesi olarak yetenekli oyuncuya başarılar dileriz.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu