Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Aynur Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Kırmızı Oda Aynur Kimdir, Cuma günü yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Aynur Hanım kimdir, işte merak edilenlerin yanıtları!

TV 8 ekranlarında Cuma günü saat 20:00’da ekranlara gelen Kırmızı Oda dizisinde Aynur Hanım, Murat Bey’e yemekhane giderleri ile ilgili bilgi veren kişidir. Peki Kırmızı Oda Aynur karakterine hayat veren oyuncu kimdir, işte yanıtı!

Kırmızı Oda Aynur Gerçek Adı Dizileri

Sezin Bozacı Kırmızı Oda Aynur rolüyle seyirciyle buluştu. Ali Sabuncugil ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. sezin bozaci resmi

5 Aralık 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu, İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunudur. Mezuniyetin ardından Kadri Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır.

2008 senesinde Semaver Kumpanya’ya dahil olan oyuncu pek çok tiyatro oyununda rol almıştır. Daha önce Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Aşk Ağlatır” dizisinde Sezin rolüne hayat oyuncunun rol aldığı bir diğer yapım ise “Şeref Meselesi” dizisidir.

“Bartu Ben” sinema filminde rol almış olan başarılı oyuncu, “Babam ve Ailesi” adlı yapımda da rol almıştır. Yeni sezonda Kırmızı Oda Aynur rolüyle yeniden ekranlarda olan oyuncunun yer aldığı diziler yazımızın devamında sizlerle.

Sezin Bozacı Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Aynur)

  • Kırmızı Oda (Aynur) – 2020
  • Aşk Ağlatır (Sezin) – 2019
  • Bartu Ben (Şermin) – 2018
  • Babam ve Ailesi (Emine) – 2016
  • Şeref Meselesi (Neriman) – 2014

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu