Kim Kimdir

Kırmızı Oda Berna Kimdir? Esra’nın Annesi

Kırmızı Oda Berna kimdir, Kırmızı Oda Berna gerçek adı nedir, kaç yaşında, oynadığı diziler ve filmler yazımızda sizleri bekliyor!

Cuma akşamlarının fenomen dizisi Kırmızı Oda dizisine yeni bir karakter dahil oldu: Berna. Kızı Esra’nın içinde bulunduğu sıkıntılı dönem sonrasında Berna soluğu Doktor Deniz’in yanında alır.kirmizi oda berna resmi Peki Kırmızı Oda Berna gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı diyorsanız yanıtlar yazımızın devamında!

Kırmızı Oda Berna Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Sevinç Erbulak Kırmızı Oda Berna karakterine hayat vermektedir. Son olarak kadrosunda Can Yaman ve Demet Özdemir’in olduğu “Erkenci Kuş” dizisinde Mihriban karakteriyle ekranlara gelmiştir.

Ekim 1975, İstanbul doğumlu olan oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitim almıştır. “No:309″ adlı dizide Betül karakterine hayat vermiş olan oyuncu daha önce “Bebek İşi”, “Sonbahar”, “Avrupa Yakası”, “Çat Kapı”, “Çemberimde Gül Oya”, “Kuzenlerim”, “Babam ve Biz”, “Baba Evi”, “Süper Baba” adlı dizilerde rol almıştır. “Kor”, “Karışık Kaset”, “Prensesin Uykusu”, “Beş Vakit”, “Yaralı Kurt” adlı sinema filmlerinde de rol almıştır. sevinç erbulak resmi

Annesi Füsun Erbulak ve babası Altan Erbulak olan oyuncu, aile boyu bu işin içindeler. Ve oyunculuklarıyla da adlarından söz ettirmeye devam etmekteler.

Oyunculuk dışında kitap da yazmakta olan Erbulak, 2002 senesinde “Gözünü Kırpma Düşerim” adlı kitabı kaleme almıştır. Özel hayatına bakacak olursak avukat olan Dalin Midyat ile evlenmiş ve bu evliliğinden Zeynep Kavin adında bir kızı dünyaya gelmiştir. 

Akrep burcu olan oyuncu 1,67 boyunda, 65 kg dır. “Darısı Başımıza” dizisinde Şerife karakterine hayat vermiş olan güzel oyuncu Kırmızı Oda Berna rolüyle diziye konuk olmuştur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu