Kim Kimdir

Kırmızı Oda Boncuk Kimdir? Gerçek Adı Hikayesi

Kırmızı Oda Boncuk kimdir, Kırmızı Oda Boncuk gerçek adı ne, Kırmızı Oda Boncuk hikayesi ne sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Kırmızı Oda Boncuk Kim? Hikayesi Ne?

TV8 ekranlarının ilgiyle takip edilen fenomen dizisi Kırmızı Oda dizisinde Boncuk, ermiş insanlarla yaşadığını ve onları sadece kendisinin gördüğünü düşünen bir danışandır. Doktor Hanımın ona saygılı davranması nedeniyle şaşıran Boncuk, Doktor Hanımın o erenleri gördüğünü düşünmüştür.kirmizi oda boncuk kimdir resmi

Boncuk’un anlattıklarını dikkatlice dinleyen Doktor Hanım, Boncuk’un iyileşmesinde de büyük bir etkiye sahip olacak. Boncuk’un aile ilişkileri mercek altına alınırken seyirci Boncuk adında çok üzülecek.

Kırmızı Oda Boncuk Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Burcu Biricik Kırmızı Oda Boncuk rolüne hayat vermektedir. Son olarak Netflix dizisi “Fatma”da başrolde yer almıştır.

Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da gözlerini açmıştır. 2006 yılında Antalya ilimizde düzenlenen Güzellik yarışmasında birinci olmuştur.Burcu Biricik Resmi

Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünü bitirdikten sonra oyunculuk için Bornova belediyesi Şehir Tiyatrosunda eğitim almıştır.

2006 yılında ilk ekran karşısına “Maçolar” dizisindeki rolü ile olur. Ancak hayatında çok önemli ikidi dizi ile ülke çapında tanınan bir oyuncu haline geldi .Bunlardan ilki “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde “Cariye” rolü ve 2013 yılında trt 1 ekranlarında yayınlanan “Beni Böyle Sev” dizisinde “Seda” karakterini başarı ile canlandırmıştır.

En son oynadığı dizi 2016 yılında  başlayan ve 2 sezon devam eden “Hayat Şarkısı” adlı dizide “Hülya Çamoğlu Cevher” karakterini canlandırmıştı. Ardından “Kuzgun” dizisinde başrolde yer almış ve büyük beğeni almıştır.

Kırmızı Oda Boncuk’un Çocukluğu Gerçek Adı

Burcu Biricik’in canlandırdığı Boncuk karakterinin çocukluğuna Mihrimah Selin Vardar hayat vermektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu