Kim Kimdir

Kırmızı Oda Boncuk’un Ablası Bakın Kim!

Kırmızı Oda Boncuk’un Ablası herkesin dikkatini çekti. Bakın Kırmızı Oda Boncuk’un Ablası kim çıktı!

OGM Pictures yapımı Cuma gününün fenomen dizisi Kırmızı Oda dizisinde Boncuk’un ablası dikkat çekti.kirmizi oda boncukun ablasi kimdir resmi

Boncuk televizyon izlerken onu yalnız bırakmaya çekinen ablası çaresiz yalnız bırakıp dışarı çıkar. Küçükken Boncuk’a bazen kızan ablası bakın kim çıktı!

Kırmızı Oda Boncuk’un Ablası Gerçek Adı Dizileri

Münire Apaydın Kırmızı Oda Boncuk’un Ablası olarak bizlerle. Usta oyuncu, 1979 doğumludur. Manisa’da dünyaya gelen Apaydın, Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunlarındandır. Oyuncu Dükkanı adlı ajansa bağlı olarak görev yapan oyuncu, ilk kez 2004 yılında “Adı Aşk Olsun” adlı dizi ile ekranlara gelmiştir.münire apaydın resmi “Müjgan Bey”, “Aşk Oyunu” adlı dizilerin ardından “Adem’in Trenleri” adlı filmde rol almıştır. İlk kez rol aldığı bu sinema filminin ardından tam dört sezon Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan gençlik dizisi “Kavak Yelleri” adlı dizide Canan Zeybek rolünü canlandırmıştır. “Derdest” dizisinde Zeynep; “Küçük Kadınlar” dizisinde Gaye; “Bu Kalp Seni Unutur Mu?” dizisinde Serpil rolünü canlandırmıştır.

Oyuncunun kariyerinde en önemli yapımlardan biri de “Dersimiz: Atatürk” adlı filmdir. Bu filmden hemen sonra yine bir film olan “Kıskanmak”ta rol almış olan Apaydın, “Merhaba Hayat” dizisinde rol aldı.

“Galip Derviş” dizisinde Emel Aksu rolüyle ekranlara gene oyuncunun hafızalara yer eden bir diğer rolü de “Güllerin Savaşı” dizisindeki Mebrure karakteri. Güzel oyuncunun son rol aldığı dizi ise Fox tv’de yayınlanan “Savaşçı” dizisidir. Bu dizide bir hemşireye (Handan Hemşire’ye) hayat veren Apaydın, “Canevim” dizisinde de Ceylan’ın komşusu Aytül ile seyirciyle buluşmuştur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu