Kim Kimdir

Kırmızı Oda Boncuk’un Annesi Kim? Sultan Gerçek Adı

Kırmızı Oda Boncuk’un Annesi kim, Kırmızı Oda Boncuk’un Annesi gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı diyenler bu yazımızı sakın kaçırmayın!

Kırmızı Oda Boncuk’un Annesi Sultan Kim?

TV 8 ekranlarının Cuma günü ekranlara gelen dizisi Kırmızı Oda dizisinde Sultan, Boncuk’un annesidir. Eşi Cemal eve misafir getiriyorum diyerek metresini getirir. Sultan neye döndüğünü şaşırırken Cemal misafir diye getirdiği metresi ile çocukların gözü önünde kur yapar.kirmizi oda boncukun annesi resmi

Metresinin bir dediğini iki etmez, çocuklarına yedirmediği yemekleri ona yedirir. Eve sırf metresi için masa ve yemek takımı alır. Sultan gitti gidecek diye beklediği kadın bir türlü gitmez. Evlatlarının önünde Sultan’ı döven Cemal, metresi istedi diye Sultan’ı oynamaya zorlar.

Sultan ağlar ama Cemal’in gözü metresinden başkasını görmez. Çocuk haliyle annesinin ağlamasına dayanamayan Boncuk metresten hesap sorar. Metresine güç gösterisinde bulunan Cemal kızına da kızar. Sultan’ın artık canına tak eder ama evlatları için olanları sineye çekmeye çabalar.

Kırmızı Oda Boncuk’un Annesini Kim Canlandırıyor?

Sedef Akalın Kırmızı Oda dizisinde Boncuk’un annesi Sultan rolüne hayat vermektedir. Kırmızı Oda dizisinde Tuna karakterine hayat veren Gülçin Kültür Şahin ile çok benzemesi nedeniyle sosyal medyada Boncuk’un annesine Gülçin Kültür Şahin mi hayat verdi diye merak edenler olmuş. İkilinin benzerliği gerçekten herkesi şaşırtmakta. Bu noktada oyuncu daha önce Gülçin Kültür Şahin ile “Gülperi” dizisinde rol almış bir isim eklemesini da yaparak oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Sedef Akalın Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Dizide Oynadı?

1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 160 cm boyunda, 70 kg ağırlığındadır. Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra “Eski Hikaye” dizisiyle ilk kez kamera karşısına çıkmıştır.sedef akalin resmi

2017 yılında “Kara Yazı” dizisinde rol alan oyuncu, daha sonra “Gülperi” dizisinde Özlem karakterine hayat vermiştir.

Sedef Akalın Dizileri ve Filmleri

  • Kırmızı Oda (Boncuk’un Annesi Sultan) – 2020
  • Penny Bank (Ayten) – 2020
  • Kader Postası – 2019
  • Gülperi (Özlem) – 2018
  • Locman – 2018
  • Kara Yazı – 2017
  • Eski Hikaye (Fahriye) – 2013

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu