Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Can Kimdir? Boncuk’un Sevdiği

Kırmızı Oda Can kimdir, Kırmızı Oda Can gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli sorularının yanıtlarını sakın kaçırmayın!

Kırmızı Oda Can Kim?

Burcu Biricik’in Boncuk karakterine hayat verdiği Kırmızı Oda dizisinde Boncuk’un aşık olduğu Can dikkat çekti.

Can’ın anne ve babası Türk’tür, Hollanda’da doğmuştur. Bekar olan Can, müzisyen olarak çalışmaktadır. İlham gelsin diye çıktığı yürüyüşte karşılaştığı Boncuk’tan belli ki etkilenmiştir. Boncuk’un tavırları tuhafına gitse de onunla arkadaş olmayı başarmıştır.

Boncuk’u görmek için sürekli aynı yere gitmeye başlayan Can, Boncuk’un evli olduğunu bilmektedir. Boncuk’un eşinin çok şanslı olduğunu söyleyen Can, Boncuk’un gideceğini öğrendiğinde gözyaşlarını tutamaz.kirmizi oda can resmi

Boncuk ve Can’ın hikayesi burada bitecek mi bilmesek de Can ve Boncuk’un uyumu herkesten tam not aldı. Bakın Kırmızı Oda Can rolüne ise hangi müzisyen hayat verdi!

Kırmızı Oda Can Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Feyyaz Şerifoğlu Kırmızı Oda Can rolüyle ekranlara konuk oldu. Ajda Pekkan’ın solisti olan oyuncu ilk defa bir dizide rol almasına rağmen çok iyi bir oyunculuk sergileyerek merak uyandırdı.feyyaz serifoglu resmi

1991 yılında Rize’de dünyaya gelen oyuncu, Tekstil Mühendisliği mezunu olsa da müzik konusunda kendini yetiştirmiştir. “Gidene” adlı single çalışması ile tam not alan oyuncu Kırmızı Oda dizisinde Can rolüyle bir müzisyene hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu