Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Dara’nın Arkadaşı Kimdir? Gerçek Adı

Kırmızı Oda Dara’nın Arkadaşı kimdir, Kırmızı Oda Dara’nın Arkadaşı gerçek adı ne, hangi dizilerde rol aldı sorularınızın yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Tv8 ekranlarında her Cuma ekranlara gelen OGM Pictures yapımı Kırmızı Oda dizisinde Gökhan Özoğuz’un hayat verdiği Dara karakteri hikayesiyle dikkat çekti. Uyku problemi yaşayan Dara karakterinin arkadaşı da seyircide merak uyandırdı. Bakın Kırmızı Oda Dara’nın Arkadaşı kimmiş!

Kırmızı Oda Dara’nın Arkadaşı Gerçek Adı Dizileri

Sertan Erkaçan Kırmızı Oda Dara’nın Arkadaşı rolüyle ekranlara gelmektedir. “Savaşçı” dizisinde Batur Üsteğmen rolüyle izlediğimiz oyuncu Kırmızı Oda dizisine konuk oldu. Nisan 1987 yılında İstanbul da hayata gözlerini açan oyuncu Koç Burcudur. İlk kez kamera karşısına 2009 yılında “Es Es” dizisinde oynamıştır. Bu  dizide Gürel rolünü canlandırmıştır. Daha sonra “Rengarenk” adlı dizide rol alan oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Koca Koca Yalanlar” adlı dizide rol almıştır.sertan erkacan resmi

Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimini tamamlayan oyuncu ilk olarak “Hatıla Sevgili” dizisinde rol almıştır. İki sezon bu dizide oynamış olan Erkaçan, “Umutsuz Ev Kadınları”, “Ay Büyürken Uyuyamam”, “Atlılar”, “Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam”, “Rakı Masası”, “20 Dakika”, “Adını Kalbime Yazdım”, “Arkadaşlar Arasında”, “Kaçak Gelinler” adlı yapımlarda rol almıştır.kirmizi oda daranin arkadasi resmi

“Acil Aşk Aranıyor” dizisinde iki sezon boyunca Abidin rolüyle renk katan oyuncu, “Azazil 2: Büyü” filmin ardından “Baba Candır” dizisinde Yaman karakterine hayat vermiştir. “Aşk ve Gurur” dizisinin Taylan’ı rolüyle de beğeni alan Erkaçan, “seven Ne Yapmaz” dizisinde Recep karakterine hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu