Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Derya Kimdir? Meliha’nın Kardeşi

Kırmızı Oda Derya kimdir, Kırmızı Oda Derya gerçek adı ne, güzel oyuncu daha önce hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

OGM Pictures’ın bu sezona damga vuran ve insanların iç dünyasına ayna tutan Kırmızı Oda dizisinde Meliha’nın kız kardeşi Derya bölümde dikkat çeken karakterlerden biri oldu. Derya, Meliha’nın küçük kız kardeşidir. Mahallenin terzisinde Meliha işe başlar.

Zaman geçer ve artık çocuklar büyümüştür. Meliha bir gün işe geldiğinde Derya’nın yanında terzinin oğlunu görünce olay çıkarır. İşten çıkar. Aradan zaman geçer ama terzinin oğlu Fırat, Derya’yı bırakmaz. Meliha da sonunda ikisinin aşık olduğunu anlar.kirmizi oda derya resmi (1)

Fırat Allah’ın emriyle gelip Derya’yı ister. Derya ile Fırat evlenir. Şimdilerde ikilinin konfesiyon üzerine dükkanları vardır. Mutlu yuvalarında iki de yavruları olmuştur.

Kırmızı Oda Derya Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Rana Kayacan Kırmızı Oda Derya karakterine hayat vermektedir. Genç oyuncu Ataköy Anadolu Lisesi mezunudur. Lisede iken “Keşanlı Ali Destanı” adlı oyunda Zilha rolüne hayat vermiştir. Bu oyundaki performansıyla da ödül almıştır. rana kayacan resmi

Boğaziçi Üniversitesi’nde öğrenci olan güzel oyuncu, “Babil” dizisinde rol almıştır. “Gülizar” , “Kalp Atışı” dizilerinde rol almış olan oyuncu “Kader Postası” sinema filminde rol almıştır.

Rana Kayacan Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Derya)

  • Kırmızı Oda
  • Babil
  • Gülizar
  • Kalp Atışı
  • Kader Postası

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu