Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Doktor Hanım’ın Eşi Bakın Kim!

Kırmızı Oda Doktor Hanım’ın eşi dizinin finalinde en çok konuşulan kişi oldu. İşte Kırmızı Oda Doktor Hanım’ın Eşi hakkında merak edilenler!

Binnur Kaya’nın partneri kim olacak uzun süredir merak ediliyordu ve sonunda o kişi dizide yüzünü gösterdi.

Doktor Hanım ile el ele tutuşup acı bir haber sonrasında gün batımı izleyen çift acının da tatlıyla birlikte olduğunu ve sevgiyle her sıkıntının aşılacağını gözler önüne serdi.

Kırmızı Oda Doktor Hanım’ın Eşi Gerçek Adı Dizileri

Levent Özdilek Kırmızı Oda Doktor Hanım’ın Eşi rolüyle ekranlara geldi. “Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz (Edho)” dizisinde Pudra Hakkı’yı canlandırmış olan Levent Özdilek, “Meleklerin Aşkı” dizisinde Melek’in babasına hayat vermiştir.kirmizi oda doktor hanimin esi resmi

Özdilek, Mart 1955 yılında Adana ilimizde hayata gözlerini açmıştır. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

Edho Pudra Hakkı Resmi2

Usta oyuncu, bu sektöre 1967 yılında “Benim Adım Kerim” Sinema filminde Kendi adı ile yani “Levent” karakterini canlandırarak başladı. 1967 yılından 2000’li yıllara kadar neredeyse 20 projede kimi zaman bölüm oyuncusu olarak kimi zaman seslendirme sanatçısı olarak  yer almıştır.

2009 yılında “Arka Sokaklar” dizinde Faruk Başkomiseri canlandırmıştır. Yine 2009 yılında “Kavak Yelleri”  dizisinde  “Cem Ergün” karakteri ile 3 sezon oynama başarısı göstermiştir.

“Adanalı” Dizisinde “Maraz Alinin Babası” rolünü canlandırmış olan oyuncu, 2017 yılında ise Aslan Ailem dizisinde “Tayfun Olgun” karakterini canlandırmıştır. 

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu