Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Duygu Kimdir? Ayşe’nin Danışanı

Kırmızı Oda Duygu kimdir, Kırmızı Oda Duygu gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtlarınız sizler için hazırladık!

OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği TV 8 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda dizisinde Duygu, Doktor Ayşe’nin danışanıdır. Duygu’daki değişiklikler nedeniyle ailesi soluğu klinikte almıştır.kirmizi oda duygu kimdir resmi

Duygu ile konuşmaya başlayan Ayşe, onun tacize uğradığını öğrenir. Ailesi ise bu durumu öğrenince çok büyük tepki gösterir.

Duygu ailesinin bu gerçeği öğrenince onu istemeyeceklerini, evlatlıktan reddedeceklerine inanır. Duygu’nun annesi durumu öğrenince onu sımsıkı sarılırken babası onları öldüreceğim diye tepki verir.

Kırmızı Oda Duygu Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Naz Sayıner Kırmızı Oda Duygu rolüne hayat vermektedir. Daha önce Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Bir deli Rüzgar” dizisinde Zeliş rolüyle seyirciyle buluşan oyuncu Kırmızı Oda dizisine konuk oyuncu olmuştur.naz sayiner resmi

“Siyah Beyaz Aşk” dizisinde rol almış olan oyuncu, 2016 yılında “Gecenin Kraliçesi” adlı dizide Burcu rolüne hayat vermiştir.

15 Nisan 2003 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu daha önce reklam filmlerinde rol almıştır. Kırmızı Oda dizisinde Duygu rolüyle konuk oyuncu olarak ekranlara gelmektedir.

Naz Sayıner Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Duygu)

  • Kırmızı Oda (Duygu) – 2020
  • Bir Deli Rüzgar (Zeliş) – 2018
  • Siyah Beyaz Aşk – 2017
  • Bana Sevmeyi Anlat (Mercan) – 2016 / 2017
  • Gecenin Kraliçesi (Burcu Taşçı) – 2016

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu