Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Güler Kimdir? Meliha’nın Ablası

Kırmızı Oda Güler kimdir? TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda Meliha’nın ablası herkesin merak ettiği karakterlerden biri oldu. İşte Kırmızı Oda Güler hakkında merak edilen ayrıntılar!

OGM Pictures imzalı TV 8 ekranlarının yeni dizisi Kırmızı Oda’da Meliha’nın ablası Güler, Meliha ve kardeşlerine gözü gibi bakmıştır. Annesi nedeniyle zor anlar yaşayan Güler kardeşlerine annelik etmiştir.kirmizi oda guler resmi

Kasabaya bile gitmemiş kardeşlerinin elinden tutup İstanbul’a getirmiş. İstanbul’da onlara ev, oyuncak kısaca ne gerekliyse alan Güler, bir gün onları terk edip gitmek zorunda kalmış. Arada ablası aramış Meliha ve kardeşlerini ama Meliha’nın ablası Güler vefat etmiş. Meliha bu acıya dayanamamıştır.

Kırmızı Oda Güler Gerçek Adı Dizileri

Su Burcu Yazgı Çoşkun Kırmızı Oda Güler rolüyle seyirci karşısında. 15 Nisan 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.su burcu yazgi coskun resmi

Özlem Duran Menajerlik oyuncusu olan güzel oyuncu Kırmızı Oda ile seyirciden tam not aldı.

“Kuzgun” dizisinde Naz karakteriyle ekranlara gelmiş olan oyuncu, “Aşk Yeniden” dizisinde Elif Su karakteriyle seyirci karşısına çıkmıştır.

“Bizim Hikaye” dizisinin Ceylan’ı olarak izlediğimiz güzel oyuncu “Bizi Hatırla”, “Sana Bir Sır Vereceğim”, “Kara yazı”, “Karadayı”, “Dabbe Bir Cin Vakası” yapımlarında rol aldı.

Fox Tv dizisi “Kadın” dizisinde genç Bahar’a hayat veren güzel oyuncu Kırmızı Oda Meliha’nın Ablası Güler rolüyle herkesin beğenisini kazandı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu