Kim Kimdir

Kırmızı Oda Hakan Kimdir? Kumru’nun Tanıştığı Çocuk

Kırmızı Oda Hakan kimdir, Kumru’nun tanıştığı liseli bir genç olan Hakan rolüne hayat veren genç oyuncu kimdir, kaç yaşında, hangi dizide oynadı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Cuma günü TV8 ekranlarında yayınlanan OGM Pictures imzalı Kırmızı Oda dizisinde Hakan, Kumru ile tanışan genç çocuktur.

Ailesiyle yaşayan Hakan, ailesi gidince liseden arkadaşlarının baskıları sonrasında kendini kanıtlama derdine düşmüştür. Kumru’ya dokunmayacağını söyleyip sadece onunla sohbet etmiş, çıkışta da Kumru’nun o iş oldu demesini istemiştir.

Arkadaşlarını inandırmak için de Kumru’nun şalını almıştır. Arkadaşları duruma inanmıştır. Kumru ise bir daha görmeyeceğini düşündüğü Hakan’ı yeniden çağırmıştır.

Kırmızı Oda Hakan Gerçek Adı Yaşı Dizilerikirmizi oda hakan resmi

Nejat Uygur Kırmızı Oda dizisine Hakan rolüyle konuk olmuştur. “Bizim Hikaye” dizisinde Hikmet karakteriyle dikkat çeken oyuncunun babası merhum oyuncu Nejat Uygur’dur. Babası ve amca (Süheyl & Nejat Uygur) geçmişte yaptığı programlarla adlarını hafızalara kazırken Nejat Uygur da oyunculuğu ile tam not almaya devam etmektedir.

Nejat Uygur, 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Daha önce 2016 senesinde “Kaçma Birader” adlı sinema filminde rol alan oyuncunun dizideki başarısı da göz doldurmakta.nejat uygur resmi6

Ted Koleji mezunu olan ve gitar çalmayı seven oyuncu, “Bizim Hikaye” dizisinde Hikmet rolüyle ekranlara gelmiştir. “Kırmızı Oda” dizisinde Hakan rolüyle ekranlara gelmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu