Kim Kimdir

Kırmızı Oda Hediye Kimdir? Gerçek Adı Ne? Dizileri

Kırmızı Oda Hediye kimdir, Kırmızı Oda Hediye gerçek adı ne, hangi dizide izledik güzel oyuncuyu, işte Hediye, Hediye’nin hikayesi, Hediye’nin gerçek hayatı!

Kırmızı Oda Hediye bu hafta bölüme damga vurmaya geliyor. Selvi’nin hikayesiyle ekranlara kilitlenen izleyici bu hafta Hediye’nin hikayesiyle duygusal anlar yaşayacak.kirmizi oda hediye resmi Ölüm döşeğindeki annesinin söylediği bir söz ile tüm hayatı bir anda değişen Hediye rolüyle izleyeceğimiz güzel oyuncu bakın kim!

Kırmızı Oda Hediye Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Sezin Akbaşoğulları Kırmızı Oda Hediye rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak “Ağlama Anne” dizisinde Özlem rolüne hayat veren oyuncu Kırmızı Oda dizisine konuk oyuncu olarak dahil oldu.kirmizi oda hediye resmi (1)

Nisan 1981, İzmir doğumlu olan güzel oyuncu subay olan bir baba ve öğretmen olan bir annenin evladıdır.sezin akbasogullari resmi

Babasının mesleğinden dolayı pek çok şehirde yaşamış olan oyuncu henüz 13 yaşında iken oyuncu olmaya karar vermiştir. İzmir Atatürk Lisesi mezunu olan oyuncu, bu amaçla Ankara’da bulunan Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır.

Beyaz Gelincik adlı dizi ile yıldızı parlayan oyuncu bu dizide Ceren karakterini canlandırmıştır. Kavşak adlı sinema filmindeki oyunculuğu ile ödüle layık görülen oyuncu Ah Neriman dizisinde başrolde yer aldı.

Raco: Ailem İçin adlı dizide Sedef karakteri ile seyirci karşısına çıkan oyuncu Behzat Ç., Gülizar, Yabancı, Sen De Gitme, Bizim Evin Halleri, Bir Aşk Hikayesi, Eylül, Küpeler,Sır Gibi, Derdest, küstüm Çiçeği, Cesur ve Güzel, Resimdeki Sevgili adlı yapımlarda yer almıştır. 

Fi dizisinde Işıl karakterine hayat vermiştir. Fi dizinin ardından ise Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Elif karakterini canlandırmıştır.

Sezin Akbaşoğulları Yaşı-Boyu-Kilosu

39 yaşında olan oyuncu boğa burcudur. 54 kg ağırlığında olan oyuncunun boyu ise 1,63 cm dir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu