Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda İrem Kimdir? [Hüseyin’in Sevgilisi]

Kırmızı Oda İrem karakteri 12 Şubat Cuma günü ekrana gelen 24. bölümde kadroya dahil oldu. Bu yazımızda Kırmızı Oda dizisi İrem karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncunun bilgilerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere Kırmızı oda dizinin de kekeme çaycı Hüseyin olarak karşımıza çıkan ve Kırımızı Oda Hüseyin karakterini canlandıran oyucu kendisini ifade etmede zorluk yaşayan biri. Hüseyin dizide etkilendiği İrem’e karşı duygularını açmak istese de şimdilik başaramadı.

Kırmızı Oda İrem ile Hüseyin’in karşılaşması parkta Hüseyin gitar çalarken İrem Hüseyin’in çaldığı gitar hoşuna gitmesi sonrasında Hüseyin derdini her ne kadar dille söyleyemese de gitarı ile İrem’e karşı duygularını ifade etmeye çalıştı.

Kırmızı Oda İrem - (Elif Gezer) Resmi

İlerleyen bölümler de Hüseyin ile Elif yeniden bir araya gelmesi hatta Hüseyin İrem’e karşı hissettiklerini kekeleyerek de olsa söylemesi bekleniyor.

TV8 ekranlarında gerçek hikâyelerin senaryo haline getirilerek ekrana gelen psikolojik tarzdaki diziye her hafta yeni isimler dahil olurken Kırmızı Oda oyuncuları arasında kalıcı olarak yeni bir isim eklenmiyor. Bugün gelen bilgilere göre İrem karakteri bu sezon sonun kadar zaman zaman ekrana gelecek.

Kırmızı Oda İrem Kimdir

Kırmızı Oda İrem kim - Elif Gezer

Baş rollerine de Binnur Kaya, Burak Sevinç, Tülin Özen, Gülçin Kültür Şahin’in yer aldığı TV8 ekranlarının sevilen ve ilgi ile izlenen dizisin de kekeme Hüseyin’in aşık olduğu İrem karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Elif Gezer.

Elif Gezer Kimdir

Elif Gezer Kimdir Kırmızı Oda dizisi İrem Resmi

Diz ve sinema sektörüne yakın zamanda adım atam güzel oyuncu Tunay Menajerlik oyuncusudur. Daha önce Hercai kadrosunda yer alan Elif Gezer sadece oyuncu değil aynı zamanda dizi ve filmlerin arka planın da görev almış birisidir.

Kırmızı oda dizisi İrem’in geldiği bölüm videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu