Kim Kimdir

Kırmızı Oda İrfan Kimdir? Melek’in Sevgilisi

Kırmızı Oda İrfan kimdir, TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda İrfan gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği TV 8 ekranlarında her Cuma yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Melek yani Meliha’nın kızı diziye yeniden dahil oldu.

Melek, önce Necdet’in vefat ettiğini ardından annesi Meliha’nın beyin kanaması geçirdiğini vefat ettiğini Doktor Hanıma anlatır.

Melek annesinin ketum olmasından dert yanarken geçmişe döndükleri sahnelerde yangın gecesinde sevgilisi İrfan ile geldiğini anlatır.kirmizi oda irfan resmi

Annesinin en çok korktuğu şey olan kızının hayat kadını olması gerçeği nedeniyle annesi sağken karşısına çıkmadığını itiraf eden Melek gözyaşları içindedir.

Kırmızı Oda İrfan Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Ejder Özkarslıgil Kırmızı Oda İrfan rolüyle ekranlara gelmektedir. 1995 yılında dünyaya gelen oyuncu 194 cm boyundadır.

ejder ozkarsligil resmi

Tümay Özokur Menajerlik oyuncusu olan Özkarslıgil, Beykent Üniversitesi Sahne Yönetimi mezunudur.

Daha önce “Gülperi” dizisinde Salih rolüne hayat vermiş olan oyuncu “Adak” adlı sinema filminde rol almıştır. “Savaşçı” dizisinde Adem  karakteriyle seyirciyle buluşmuş olan oyuncu Kırmızı Oda dizisine konuk oyuncu olarak dahil olmuştur. Dizide İrfan karakterine hayat vermektedir.

Ejder Özkarslıgil Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda İrfan)

  • Kırmızı Oda (İrfan) – 2020
  • Savaşçı (Adem) – 2020
  • Gülperi (Salih) – 2018
  • Üç Harfliler: Adak – 2019

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu