Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Melek Kimdir? Meliha’nın Kızı

Kırmızı Oda Melek kimdir, Kırmızı Oda Meliha’nın kızı Melek kimdir, Kırmızı Oda Melek’in gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Cem Karcı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği TV8 ekranlarında her Cuma yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Melek, Meliha’nın kızıdır. Melek, Meliha’nın annesine çok benzemektedir.kirmizi oda melek resmi

Güzelliğiyle, havalı halleriyle annesini hatırlattığı için Meliha kızına öfkelidir. Bir gün aynı şeyleri o da yaşar diye ödü kopmaktadır. Melek sadece güzelliği ile değil annesine asi davranışlarıyla annesini zor durumda bırakır. Güzelliği ve oyunculuğu ile tam not alan Melek rolüyle izlediğimiz oyuncunun gerçek adı ve hayatını merak mı ettiniz, işte o soruların yanıtları!

Kırmızı Oda Melek Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Nilsu Yılmaz Kırmızı Oda Melek rolüne hayat vermektedir. Daha önce “Payitaht Abdülhamid” dizisinde Dilruba karakteriyle dikkat çeken güzel oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.nilsu yilmaz resmi

“Ufak tefek Cinayetler”, “20 Dakika”, “Davetsiz Misafir” adlı yapımlarda rol alan oyuncu Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer almaktadır.

Nilsu Yılmaz Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Melek )

  • Kırmızı Oda (Melek) – 2020
  • Payitaht Abdülhamid (Dilruba) – 2019 / 2020
  • Ufak Tefek Cinayetler – 2018
  • 20 Dakika – 2013
  • Davetsiz Misafir – 2013

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu