Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Meliha’nın Kızı (Başörtülü Kız)

Kırmızı Oda Meliha’nın kızı gerçek adı ne siye merak edenler için aradığınız tüm detaylar yazımızda sizlerle!

Kırmızı Oda dizisi 1. bölümde bölüme damga vuran karakterlerden biri kuşkusuz Meliha karakteri oldu. Meliha’nın intihar etmek üzere olduğunu gören kızı soluğu Doktor Hanımın yanında aldı.

Aklının sürekli annesinde olduğunu dile getiren genç kız Meliha’nın sesini uzun süredir duymadığını kimseyle konuşmadığını anlatır. Meliha mevlid okuduğunda herkes etkilenirken kızı annesinin mevlid okuduğunu gururlar söyler.

Kırmızı Oda Meliha’nın Kızı Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Deniz Altan Kırmızı Oda dizisinde Meliha’nın kızına hayat vermektedir. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Aşk Ağlatır” dizisi oyuncularından biri olan oyuncu, dizide Çiçek karakterine hayat vermiştir.deniz altan resmi

Kırmızı Oda dizisinde Meliha’nın başörtülü kızına hayat veren Deniz Altan,  1994 doğumlu. Güzel şehrimiz İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Deniz Altan, renkli gözleri ve kıpır kıpır halleriyle yer aldığı projede de dikkat çekiyor. İstanbul Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan güzel oyuncu, Sadri Alışık Akademisi’nde oyunculuk üzerine eğitimini tamamlamıştır.

Terazi burcu olan Altan, daha önce bir dönemin en sevilen dizilerinden olan “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı dizide rol aldı. Bu dizide Seher karakterine hayat verdi. Bu dizinin dışında  başrollerini Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun paylaştığı “Hayat Şarkısı” dizisinde ikinci sezonda rol aldı. Bu dizide de Bade rolüne hayat veren oyuncu diziler dışında tiyatro oyunlarında da yer aldı.deniz altan resmiDizi sektörü dışında sinema filmlerinde yer alana oyuncu, “Görevimiz Tatil” adlı filmde yer aldı. Ayrıca “Plaza” isimli filmde oynadı.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu