Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Menekşe Kimdir? Garip’in Sevgilisi

Kırmızı Oda Menekşe kimdir, Kırmızı Oda Menekşe gerçek adı ne, hangi dizide ve filmde oynadı diye merak edenler aradığınız tüm bilgiler yazımızda sizleri bekliyor!

TV8 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi OGM Pictures imzalı Binnur Kaya’nın başrolünde yer aldığı Kırmızı Oda dizisi her hafta yeni bölümleriyle tam not almaya devam ediyor. Bu hafta diziye konu olan karakterlerden biri Garip idi.

Kırmızı Oda Garip Bey, çocukken annesine çok düşkün biriymiş ama annesi doğum esnasında yaşadıkları nedeniyle hastalandığı için vefat etmiş. Garip Bey kendini yapayalnız ve terk edilmiş hissetmiş.kirmizi oda menekse resmi

17 yaşına geldiğinde ailesinin istediği kişiyle evlenmiş ama eşine aşk duymamış. Sahibi olduğu gazinoya gelen Menekşe ile aşkı tanımış. Menekşe kimsesi olmadığını mecbur olduğunu anlatınca işe almış, ona zarar verenlerden korumuş.

Zaman içerisinde ona aşık olmuş, Menekşe’nin de ona aşık olduğunu düşünmüş. Ancak bir gün gazinoya gelen genç ve zengin bir adamla giden Menekşe Garip’i çıldırtmaya yetmiş.

Garip yenide gülmeyen, öfkeli biri haline gelmiş. Menekşe ise geri döndüğünde karşısında artık eski Garip değil ona kırgın ve öfkeli bir Garip varmış. Garip Menekşe’yi öldürmeyi düşünürken Doktor Hanımın danışanı olmuş

Kırmızı Oda Menekşe Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Melisa Berberoğlu Kırmızı Oda Menekşe rolüne hayat vermektedir. Melisa Berberoğlu, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü 2018 mezunudur. PH7 Management oyuncusudur.melisa berberoglu resmi

“Feramuz Pis!” adlı tiyatro oyununda rol almış olan güzel oyuncu, 2019 yılında “Otis Tarda” adlı yapımda Zeynep karakterine hayat vermiştir.

Melisa Berberoğlu Tiyatro Oyunları (Kırmızı Oda Menekşe)

  • Feramuz Pis! – 2020
  • Polisler – 2019
  • Devinim – 2018
  • Öfke – 2017
  • 39 Basamak – 2017
  • The Madman and The Nun – 2016

Melisa Berberoğlu Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Menekşe)

  • Kırmızı Oda (Menekşe) – 2020
  • Otis Tarda (Zeynep) – 2019

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu