Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Mitra Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Kırmızı Oda Mitra kimdir, Kırmızı Oda İranlı Mitra gerçek adı yaşı dizileri yazımızda sizleri bekliyor!

OGM Pictures yapımı Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanan Kırmızı Oda dizisinde Mitra karakteri yeni bölümde ekranlara gelecek.

Mitra, Doktor Hanım’ın yanına gelen yeni hastadır. İranlı bir anne ve Türk bir babasının kızı olan Mitra’nın hayatı hep dışarıda geçmiştir.kirmizi oda mitra resmi

Türkiye’de İstanbul’da kalan Mitra, çok eşli bir evde dünyaya gelmiştir. Babasının iki eşli olması, yaşadıkları Mitra’da nasıl bir etki bırakmış hep birlikte izleyeceğiz.

Kırmızı Oda Mitra Gerçek Adı Dizileri

Melisa Aslı Pamuk Kırmızı Oda dizisinde Mitra karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Yeni Hayat” dizisinde Yasemin karakterine hayat vermiştir.

Nisan 1991 yılında Hollanda da hayata gözlerini çana güzel oyuncu, koç burcudur. 1.76 boyunda ve 58 kg ağırlığında olan oyuncu Cem Tatlıtuğ oyunculuk ajansına kayıtlıdır.melisa asli pamuk resmi

2011 yılında Miss Turkey birincisi olan Melisa Best model yarışmasında gelecek vaad eden olarak seçilmiştir. (2009)Beş dil konuşabilen Melisa Aslı Pamuk, lisans eğitimini Amsterdam da almıştır. İlk kez kamera karşısına 2012 yılında “Yer Gök Aşk” adlı dizide Sevda karakteri ile karşımıza çıkmıştı.melisa asli pamuk resmi

İlk sinema filmi deneyimi ise yine aynı yıl “G.D.O Kara Kedi” isimli sinema filminde Elmas’ı canlandırmıştı. “Asla Vazgeçme” sinema filminde ve “Her Sevda Bir Veda” dizisinde de rol aldıktan sonra adını duyurması ve popüler bir oyuncu olmasına oldukça katkı sağlayan “Kurt Seyit Ve Şura” isimli dizide Ayşe olarak adını duyurmayı başardı.

2014 yılında yayınlanan ve o dönem oldukça popüler bir dizi haline gelen “Ulan İstanbul” isimli dizide Zeynep karakterini canlandırmıştı. “Çarpışma” dizisinde Cemre karakterini canlandıran önce “Kara Sevda” dizisinde Asu rolünü başarı ile oynamıştır. Ardından “Yeni Hayat” dizisinde Yasemin rolüne hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu