Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Murat Kimdir? (Kırmızı Oda Doktor Murat)

Kırmızı Oda Murat Kim hangi oyuncu canlandıracak? Kırmızı Oda Doktor Murat karakterine hayat verecek oyuncu bugün itibari netlik kazandı.

Acun, Survivor finalinde Kırımızı Oda dizisi hakkında çok iddialı konuşmuş, adeta toplumun kanayan yarasına ışık tutacağını dile getirmiştir. Herkesin geçmişte yaşadığı acıları ve pişmanlıklarını vardır. Kırmızı Oda dizisi de bu acı dolu hikayeye psikolog gözü ile bakmamızı sağlayacak.

Eylül 2020 de TV 8 ekranlarında ilk bölümü ile başlayacak olan Kırmızı Oda Oyuncuları da artık netlik kazanmaya başladı. Baş rollerinde Burak Sevinç Binnur Kaya gibi önemli isimleri kadrosunda barındıran TV 8’in yakında başlayacak dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu.

Kırmızı Oda Murat Resmi
Kırmızı Oda Murat Resmi – Halit Özgür Sarı

Kırmızı Oda Murat karakterin hayat verecek oyuncu alanında uzman bir doktoru canlandıracak. Kırmızı Oda Doktor Murat uzman psikolog olarak kendisini izleyeceğiz.

Kırmızı Oda Murat Kim

En Son TRT 1 ekranlarında yayınlanan Şampiyon dizisinde Kerem karakterine hayat veren, hemen öncesinde ise Diriliş Ertuğrul dizisinde Selcan Hatun’un oğlu Süleyman karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Halit Özgür Sarı Kırmızı Oda Murat karakterine hayat verecek.

Kırmızı Oda Doktor Murat kim resmi
Kırmızı Oda Doktor Murat kim resmi – Halit Özgür Sarı

Halit Özgür Sarı; Ekim 1993 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Bilgi Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunudur. Üniversite yıllarında tanıştığı tiyatro ile yakından ilgilenmeye başlaması ile sektöre Diriliş Ertuğrul dizisi ile başlamıştır.

Esra Kızıldoğan’dan Temel ve İleri Oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Bunun yanında Craft Atölye de yine oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Şu an Engin Aykanat Management oyunculuk ajansına kayıtlıdır.

Halit Özgür Sarı Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Doktor Murat)

  • Kırmızı Oda – 2020
  • Şampiyon (Kerem) – 2019 / 2020
  • The Protector (Arif) – 2020
  • Diriliş Ertuğrul (Süleyman) – 2018 / 2019
Kırmızı Oda Doktor Murat Resmi
Kırmızı Oda Doktor Murat Resmi – Halit Özgür Sarı

Kırmızı Oda doktor Murat karakterini canlandıracak Halit Özgür Sarı daha önce doktorluk rolüne hiç hayat vermediği için nasıl bir performans ortaya koyacağı sevenleri tarafından oldukça merak ediliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu