Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Namık Kimdir? Meliha’nın Kocası

Kırmızı Oda Namık kimdir, Meliha’nın kocası Namık karakterine hayat veren oyuncu kim, işte merak edilen bu soruların yanıtları!

Cuma gününü reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda dizisinde Meliha’nın eşi Namık dikkat çekti. Meliha kardeşlerinin yuvasını kurunca ev sahibi olan Namık ona talip olur. Meliha da sırf yuvası olsun istediği için kabul eder.kirmizi oda namik resmi

Kocasını sevdiğinden değil ama adı evli olsun diye evlenen Meliha için zor günler kapıdadır. Namık’ın oğlu ile yaşıt olan Meliha, evlendikten sonra Namık ona hayatı dar etmiştir. Hiç dışarı çıkarmamış, durduk yere kıskanıp ona dayak atmıştır. Necdet araya girdikçe Namık zamanla Necdet’ten de Meliha’yı kıskanmaya başlamıştır.

Kırmızı Oda Namık Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Kemal Başar Kırmızı Oda Namık karakterine hayat vermektedir. Kemal Başar, 1963 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Akrep burcu olan oyuncu 180 cm boyunda ve 80 kg ağırlığındadır.

Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu, sanat yönetmeni olarak çalışmaktadır. Necati Şaşmaz’ın kadrosunda bulunduğu “Kurtlar Vadisi” dizsi ile popüler olan oyuncu, son olarak Atv’de yayınlanmakta olan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde ender karakteriyle ekranlara gelmiştir.kemal basar resmi

Senaryo da yazan oyuncunun kaleme aldığı “Ah Bir Büyümesek” ve “Yuvadan Bir Kuş Uçtu” adlı yapımlar büyük beğeni almıştır.

Kemal Başar Oynadığı Diziler (Kırmızı Oda Namık)

  • Yukarı Karakısık – 1993
  • Ah Bir Büyümesek – 1994
  • Samyeli – 2000
  • Kod Adı (Ruhi) – 2007
  • Kurtlar Vadisi Pusu (Cavit) – 2007/2016
  • Mucize Doktor (Demir’in babası) – 2020
  • Kırmızı Oda (Namık) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu