Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Nazlı Kimdir? Gerçek Adı

Kırmızı Oda Nazlı Kim? Kırmızı oda dizisi Nazlı karakterine hangi oyuncu hayat verecek? TV8 ekranlarında yaşanmış hikâyelerin anlatıldığı Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından senaryolaştırılan dizide yeni bir hikaye ekrana gelecek.

Nazlı evliliğindeki sorunları bir türlü çözemedikleri için sonunda çift olarka psikiyatri uzmanına katılmaya karar verirler. Nazlı doktor hanımın kliniğinin yanında kafede eşi Recai’yi beklerken eşinden gelene telefonla katılamayacağını öğrenince sinirlerine hakim olamaz.

Eşi Recai’nin katılmadığı eş terapisine, Nazlı tek başına katılmaya gidecek. Doktor hanım yine Nazlı’nın geçmişi ile sorular sorup yaşadıklarını gün güzüne çıkarmaya çalışacak.

Kırmızı Oda dizisi Nazlı kim (Pınar Deniz)

Geçtiğimiz bölümde Kırmızı Oda Boncuk karakterine araç çarpmasından sonra hikayesinin bitmesi beklenirken, gelecek bölümde Kırmızı Oda Nazlı karakterinin tüm hikayesini ayrıntılı olarak ekrana gelecek.

Kırmızı Oda Nazlı Kimdir

5 Şubat Cuma günü TV 8 ekranlarında gelecek olan 23. bölümde Nazlı karakteri olarak karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı Pınar Deniz’dir. Pınar en son Leke dizisinde baş rol oyuncusu olarak “Ekim” karakteri ile kendisini izlemiştik.

Kırmızı Oda Nazlı (Pınar Deniz)

Hemen öncesinde ise yıldızının parlamasına büyük katkı sağlayan Halit Ergenç ve Bergüzar Koral ile birlikte Vatanım Sensin dizisinde rol alan ve o dizide Yıldız karakterine hayat vermiştir.

Pınar Deniz Kimdir

Pınar Deniz; Kasım 1994 yılında Adana ilin de dünyaya gelmiştir. Şu an 27 yaşında olan başarılı oyuncu 1,68 boyundadır. Lisans eğitimi olarak İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümünden mezun olmuştur. Çocuk yaşlarda başladığı oyunculuk merakının üzerine giden Pınar Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra oyuncu olmak için eğitim almıştır. 

ilk defa kamera karşısına 2014 yılında “Sil Baştan” dizisinde “Evrim” karakteriyle profesyonel oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Sadece dizi değil aynı zamanda reklam filimler ve sanatçıların kliplerinde rol almıştır. 

Pınar Deniz Kırmızı Oda Nazlı kim

2016 yılında “Vatanım Sensin” dizisinde Azize’nin büyük kızı Yıldız karakterine hayat vermesi ile yıldızı parlamıştır. Bu dizinin ardından “Kardeşim Benim 2” adlı sinema filminde rol almıştır.

Sadece oyuncu olarka değil sesinin güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Pınar Deniz Bir Deli Rüzgar dizisinde Gökçe karakteri ile bir çok defa ham sesi ile şarkı söylemiştir. İşte o anlardan kalan bir video:

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu