Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Nesrin Kimdir? Mehmet’in Eşi

Kırmızı Oda Nesrin Kimdir, Kırmızı Oda Nesrin gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, kaç yaşında oyuncu hakkında merak edilenler yazımızda sizlerle!

TV 8 dizisi Kırmızı Oda ilk bölümüyle herkesten tam not almayı başardı. İlk bölümde yer alan karakterlerden biri de Nesrin oldu.

Çift terapisi için başvuran Nesrin ve Mehmet Doktor Hanıma geldiler. Mehmet eşi Nesrin’in geç kalmasından veryansın ederken Nesrin ise uğradığı şiddeti Doktor Hanımla paylaştı.

Kırmızı Oda Nesrin Gerçek Adı Dizileri

Hande Doğandemir Kırmızı Oda Nesrin karakteriyle ekranda. Kasım 1985 yılında Başkent Ankara da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini yine Ankara da bulunan Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Sosyoloji alanından mezun olmuştur.

Şu an 32 yaşında olan Hande Yay burcudur. Kamera karşısına 2009 yılında “Kahramanlar” adlı dizi le bu sektöre giriş yapmıştır. Hem sosyolog hem de sunuculuk yapan Hande aynı zamanda dizi oyunculuğuna da bu dizi ile başlamıştır. can kırıkları hande doğandemir resmi2014 yılında ise “Bana Masal Anlat” adlı sinema filminde “Ayperi” karakterini canlandırmış ve sine sektörüne de bu filim ile girmiş oldu. Can kırıkları dizisine dahil olmadan önce en son oynadığı dizi 2016 yılında “Hayatımın Aşkı” Gökçe karakterini canlandırmıştır. Son yer aldığı sinema filmi ise 2017 yılında “Kaybedenler Kulübü Yolda” sinema filminde oynamıştı.

Güzel oyuncuya bu yapımların ardından Atv ekranlarında yayınlanmış ama ömrü kısa olmuş bir dizi olan “Can Kırıkları” dizisinde ana karakterlerden biri olan Polis Leyla karakterine hayat vermiştir. “Yüzleşme” dizisinde de başrolde yer almış ve Masal adlı bir genç kıza hayat vermiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu