Kim Kimdir

Kırmızı Oda Nihal Kimdir [Zafer’in Eşi Nihal]

Kırmızı Oda Nihal karakteri 26 Mart 2021 tarihinde TV8 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin 30 bölümünde iş adamı Zafer’in eşi olarak karşımıza çıkacak. Zafer’in eşi Nihal sık sık bayıldığı için gizli bir hastalığı olduğunu düşünüp doktor hanımın yolunu tutacak.

Peki Kırmızı Oda dizisi Nihal karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Zafer’in Eşi Nihal karakterine önümüzde ki hafta boyunca canlandıracak olan başarılı oyuncu kin hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda sizleri bekliyor.

Nihal kocasında sevgiyi yıllarca bulamamıştır. Onun ilgisini çekmek isteyen Nihal sebepsiz yere bayılır. Zafer ise Nihal bayıldıkça eşine karşı ilgi ve alakasının artırması Nihal’in hastalığını daha da ilerletmiştir. Nihan’ın Deniz adında erkek kardeşi vardır. Lakin kardeşi evde hep istenmeyen çocuk olduğu için Deniz büyüdükten sonra kendi öz ailesi ile arasına mesafe koyunca Nihal ile de görüşmez. Nihan çocukluğunda beri ilginin üzerine olmasına alıştığı için daha doğrusu kardeşinden daha çok ailesi Nihal ile ilgilendiği için koca evinde de aynı ilgiyi beklese de maalesef Zafer’in gönlü zadece Maria’dadır. Zafer babasına Maria ile evleneceğini söylese de babası kesinlikle olmayacağını söylemesi üzerine Zafer ile Nihal görücü usulü evlenmiştir.

=> Kırmızı Oda dizisi Zafer (Nihal’in Eşi) kim olduğunu, hangi oyuncu canlandırdığını öğrenmek için tıklayınız.

Kırmızı Oda dizisi Nihal kimdir (Zafer'in eşi) Esra Ronabar Resmi
Kırmızı Oda dizisi Nihal Resmi

Nihal’in eşinin hikayesini bir başla konumuz da siz değerli okurlarımıza anlatacağız. Gelecek hafta dizinin büyük bir kısmı sık sık bayılan ve bu hastalığı için doktor hanımın kapısını çalacak. Doktor hanın ilk başta Nihal’in geçmişine inecek. Bu bayılma hastalık mı yoksa numaradan mı bayıldığını daha ilk dakikalarda anlayacak.

=> Kırmızı Oda Nihal’in Hikayesi geçmişi ve yaşadıklarını öğrenmek için tıklayınız.

Kırmızı Oda Nihal Kimdir

26 Mart Cuma günü dizinin 30 bölümünde Zafer’in eşi Kırmızı Oda Nihal karakteri ile TV8 ekranlarında yer alacak oyuncunun gerçek adı Esra Ronabar’dır. Esra 1978 yılında İzmir ili Ödemiş ilçesinde dünyaya gelmiştir. Şu an 42 yaşında olan Esra kendisi gibi oyuncu olan Barış Falay ile 2006 yılında evlenmiştir.

Esra Ronabar Ankara Üniversitesi Kimya bölümünü kazanmış, üniversite yıllarında Altan Erkekli’den oyunculuk üzerine ders almıştır. Böylelikle kalbinde oyunculuk yeşermeye başlamıştır. Kimya bölümünü okuduğu sırada tiyatroyu çok sevmesi ve kariyerini bu yönde ilerletmeye karar vermesinden sonra Kimya bölümünü yarıda bırakıp Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk bölümünü kazanmış, 1997 yılında mezun olmuştur.

Kırmızı Oda Nihal (Zafer'in eşi)
Kırmızı Oda Nihal Resmi (Zafer’in eşi)

Esra Ronabar 1998 yılında “Kader Ayırsa bile” isimli filimde baş rol oyuncusu Suna karakterine haya vermesi ile dizi ve sinema sektörüne adım atmış, profesyonel anlamda oyunculuğa başlamıştır. 2012 yılında “Uçurum” dizisinde Nur karakteri baş rol de yer almıştır.

Esra Ronabar 7 Temmuz 2006 yılında Barış Falay ile dünya evine girmiştir. En son 2017 yılında ATV ekranlarında Cennetin Gözyaşları dizisinde Arzu karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında son ekranlarında uzak kalan başarılı oyuncu yeniden ekranlara Kırmızı Oda Nihal karakteri ile dönecek.

Kırmızı Oda Nihal’in geldiği ana ait video;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu