Kim Kimdir

Kırmızı Oda Nihal’in Hikayesi Ne? Nihal Neden Bayılıyor? Nihan’ın Hastalığı Ne? İşte Cevabı

Kırmızı Oda Nihal’in Hikayesi gelecek hafta en çok konuşulan konuların başında gelecek. Zira Zafer ile evli olan Nihal bu kadar lüks içinde olmasına rağmen  neden bayılıyor? Nihal’in hastalığı ne? Soruların cevapları şimdiden merak edilmeye başladı. İşte Nihal hanım ile Zafer beyin hikayesini sizlerle…

TV8 ekranlarında 26 Mart 2021 tarihinde ekrana gelecek olan 30 bölümde Zafer bey aracı ile giderken eşine akşam gelemeyeceğini haber vermek için arayacak. Nihal hanım ise lüks villasının bahçesinde çiçeklerle uğraştığı için telefonunu yanına almadığı için evin hizmetçisi Zafer beyin aradığını söyleyip telefonun verecek.

=> Kırmızı Oda dizisi Zafer (Nihal’in Eşi) kim olduğunu, hangi oyuncu canlandırdığını öğrenmek için tıklayınız.

Kırmızı Oda dizisi Nihal'in hikayesi görseli

Zafer bey akşam iş toplantısında olacağını, bunda dolayı akşam geç geleceğini haber verecek. Nihal ise “Dün de akşam yemeğine gelmedin” diyecek. Zafer babasının işleri olduğu, kendisinin bu yemeği planlamadığını anlatırken Nihal başı dönüp olduğu yere bayılacak. Zafer eşinin sık sık bayıldığını bildiği için Zafer iş yemeğini iptal edip eşinin yanına gelecek. Böylelikle Kırmızı Oda Nihal‘in hikayesi ekranlarda başlamış olacak.

=> Kırmızı Oda Zafer’in Hikayesi ve geçmişi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kırmızı Oda Nihal’in Hikayesi

Nihal genç yaşta Zafer ile severek evlense de eşi Zafer kendisini sevmediği için kendisi ile ilgilenmez. Genç yaşta yaşadığı bir hastalık olayında ilk defa eşi Zafer kendisi ile hiç olmadığı kadar ilgilenince, Nihal o tarihten sonra kimi zaman gerçek kimi zaman da istem dışı bayılma hastalığı ortaya çıkacak. Çünkü Nihal her bayıldığında eşinden görmediği ilgi ve alakayı gördüğü için bu hastalığı uzun süre peşini bırakmayacak.

Kırmızı Oda Nihal'in hikayesi görseli

Zafer ve Nihal artık bu hastalığın sebebini öğrenmek için doktorların yönlendirmesi ile doktor hanımın kapısını çalacaklar. Nihal yaşadıklarını anlatıp eşinden görmediği ilgi üzerine yoğunlaşırken, Zafer ise genliğinde aşık olduğu Almanya da aşık olduğu sevgilisi, ile evlenemediğini, babasının zorlaması ile Nihal ile evlendiğini anlatacak. Kısaca Kırmızı Oda Nihal’in hikayesi bu çerçevede ekrana gelecek.

Kırmızı Oda dizisi Nihal’in hikayesinin başladığı video alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu