Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Nurcihan Kimdir? Zafer’in Annesi

TV 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Kırmızı Oda bakın hangi usta isim dahil oldu. İşte Kırmızı Oda Nurcihan karakteri ve detayları!

Kırmızı Oda Nurcihan Karakteri Kim?

OGM Pictures yapımı Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda dizisinde Nurcihan Hanım, Zafer’in annesidir. Diziye 33. bölümde dahil olan Gülcihan Hanım, padişah soyundan gelme bir hanımefendidir.kirmizi oda nurcihan resmi

Saray adabıyla yetiştirildiği için evladını da o şekilde yetiştirmeye gayret etmiştir. Eşi Vahit’e tedavisinde büyük destek veren, alımlı bakımlı bir kadın olan Gülcihan karakterine ise bakın Yeşilçam’ın hangi usta ismi hayat veriyor!

Kırmızı Oda Nurcihan Gerçek Adı Dizileri

Itır Esen Kırmızı Oda dizisinde Nurcihan karakterine hayat vermektedir. Usta oyuncu son olarak “Saygı” dizisinde rol almıştır. Tv ekranlarında ise “Zümrüdüanka” dizisiyle adından söz ettirmiştir.

63 yaşında olan usta oyuncu “Aile Şerefi” filmi ile tanındı. Yönetmen olan Yavuz Turgul ile evlenen oyuncunun Ahmet ve Nisan adında iki çocuğu vardır. 1975 yılında “Aşk-ı Memnu” dizisi ile ekranlara merhaba diyen oyuncu İstanbul doğumludur. modellik geçmişi de olan oyuncunun babası seslendirme sanatçısıdır.itir esen resmi

“Bizim Aile”, “Neşeli Günler”, “Gülen Gözler”, “Cennetin Çocukları”, “Liseli Kızlar” kısaca pek çok Yeşilçam filminde rol aldı. 2001 yılında “Yeditepe İstanbul”; 2004 yılında “Çemberimde Gül Oya”; 2007 yılında “Kuzey Rüzgarı” adlı yapımlarda rol alan usta oyuncu “Aşk Eski Bir Yalan” dizinin senaristliğini de yapmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu