Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Osman Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

Kırmızı Oda Osman kimdir, Kırmızı Oda Osman gerçek adı ne, sürekli düdük çalan Osman’ın hikayesi ne işte yanıtları!

TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda dizisinde bu hafta Osman yürekleri dağladı. Babasının terk ettiği annesi tarafından büyütülmüş olan Osman annesinin de vefatından sonra yapayalnız kalmış.kirmizi oda osman resmi

Kimsesizler yurduna gittiğinde de sürekli düdük çalmıştır. Bu düdük çalmanın ardındaki hikaye ise oldukça acı. Osman oyuncak almak istese de annesi alacak duruma sahip değildir. Annesinin arkadaşı bunu fark edip ona bu düdüğü hediye etmiştir. Annesinin hediye ettiği bu düdük bir nevi onun için acısının duyulmasıdır.

Kırmızı Oda Osman Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Emir Özyakışır Kırmızı Oda Osman rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak “Gülperi” dizisinde Can rolüyle takdir toplayan oyuncu Osman karakteriyle bizleri hüzünlendirdi.

“Bu Şehir Arkandan Gelecek” dizisinde canlandırdığı Ali karakteri ile seyircinin gönlüne taht kuran minik oyuncu Zerrin Kültüral Ajans’a bağlı olarak ekranlara gelmekte.gülperi can kim emir özyakışır resmi

Kerem Bursin’in Ali karakterine hayat verdiği “Bu Şehir Arkandan Gelecek” adlı dizide küçük Ali’ye hayat vermiştir.

Gelecekteki en büyük hayal iyi bir futbolcu olmak diyen Emir, annesi Sibel Hanım onun oyunculuğa olan ilgisini erken yaşta fark edip önce dergi kataloglarında yer alması ardından da reklam filmlerinde rol alması ile oyunculuk anlamında ilk adımını atmıştır.

Bir derginin kapak resminde yer alan Emir hemen akabinde ajansa kaydolmuş ve Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde rol almaya başlamıştır.

Şehir Koleji öğrencisi oyuncunun yer aldığı bir diğer dizi ise Atv’de yayınlanmış olan Masum Değiliz dizisidir.

Emir Özyakışır’ın yer aldığı reklam filmlerine bakacak olursak; ABC Deterjan, Beko. Minik oyuncuya başarılar dileriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu