Kim Kimdir

Kırmızı Oda Pelin Kimdir? Alya’nın Arkadaşı

Kırmızı Oda Pelin kimdir, Kırmızı Oda Pelin gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide ve filmde rol aldı sorularınızın yanıtları yazımızda sizlerle!

OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği usta kalem Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserlerinden uyarlama olan Kırmızı Oda dizisinde Alya’nın hikayesinde dikkat çeken bir karakter de Pelin karakteri oldu.kirmizi oda pelin resmi

Alya üniversiteye gittiğinde herkesin ona tuhaf baktığını söylerken sadece Pelin’in ona karşı iyi davranışlarını anlatır. Pelin, herkes Alya ile dalga geçerken ona merhaba diyen yüce gönüllü bir kızdır. Alya ile arkadaş olmak için adım atan Pelin rolüyle izlediğimiz güzel oyuncu bakın kimmiş!

Kırmızı Oda Pelin Gerçek Adı Ne? Dizileri

Cansu Cantürk Kırmızı Oda Pelin rolüne hayat vermektedir. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Radyo Televizyon mezunu olan oyuncu, Kırmızı Oda dizisiyle ilk kez ekranlara gelmiştir.cansu canturk resmi

Meydan Tv’de “Meslek Sırrı”, “Can Kırıkları” programı sunucusu, yapımcısı olan Cansu Cantürk, Başkent Akademi’de eğitim almıştır. Balçova Gençlik Tiyatrosu’nda 2010 yılından beri çalışmaktadır.

İzmirli olan oyuncu İstanbul’da yaşamaktadır. İlk rol aldığı dizi Kırmızı Oda dizisidir ve dizide Alya’nın arkadaşı Pelin rolüne hayat vermiştir.

Cansu Cantürk Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Pelin)

  • Kırmızı Oda (Pelin) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu